sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

SaR! $3k3R

Yeni Üye
Üye
sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???
kocanızı kocanızla aldattın
itiraf edin sevgiliniz/eşiniz sizi en yakın arkadaşınızzla aldatsa nasıl karşılardınız neler yaparsınız??????? :n028:

Ce: sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

itiraf edeyim suçu arkadaşımda değil eşimde bulurdum
ve eşime kapıyı gösteriridim hemde hiç arkasından bakmadan gitsin isterdim

hmmm cok zor bi soru....
esena gibi beyefendiyi kapiya biraz(cik) zarar vererek heralde arkadasta.....
aman yok vazgectim :)
aman allah korusun ciddi tam olarak napardim bilemiyorum allah kimseye göstermesin!

allah göstermesin öyle birşeyi ama öyle bişey olsa ikiside biter benim için...

ikisinide silerdim...benden uzak olsunlar ne halleri varsa gorsunler...ama boyle konusmak kolayda allah basa vermesin o sinirle belkide baska seyler yapar insan kim bilir ....bosuna ofkeyle kalkan zararla oturur demiyolar...

Cevap: sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

sevgilimi defederdim arkadşıma da en büyük cezayı verirdim.onu affederdim.yüzüme her baktığında kahrolsun.kötü müyüm ne:)

Olanla ölene çare yok derler ya. bende olmuş madem ne yapacağım kaba bi küfür edip yol al demekten başka çarem yok yapım itibari ile yapılacak tek şey bu. en çok eşimi suçlarım ben de ama arkadaşım ile daha konuşmam artık arkadaşı bırak insan bile olamazlar benim için. eğer eşimden çocuğum varsa mecburen insan yerine koymak zorundayım tabi o ayrı. ama sadece tipik bir insan:);)

Aman Allahım düşünmesi bile korkunç Ama her ikisi içinde çok iyi şeyler düşünmezdim herhalde Her ikisini de bir kalemde silerdim

bana göre o olaydan sonra o benm iiçin sevgili degldr digeride arkdşım ne halleri varsa görsünler.....

ikisininde canına okurdum en korkunç intikam nasıl alınıyor planlamaya başlar ve en kısa zamanda uygulardım

Geri