sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

Cevap: sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

gerçekten kötü bişey ama ben olsam hayatımdan hemen ikisinide silerdiim....ne sevgilimi affederdim ne de dostumu...en güzel cevap susmaktııır...onlarııın seviyesine düşmek istemezdiiim...ama ne halleri varsa görsünler...

ikisinede lanet olsun derim... ve her zaman sölerim eve arkadaş gelemz gelmemeli özlelikle evli olunca.. erkek içinde bayan içinde geçerli buu.. bazıalrı karşı gelebilir ama hayatın gerçekleride ağıırdır , acıdır acıtır...

ikisininde canına okurdum en korkunç intikam nasıl alınıyor planlamaya başlar ve en kısa zamanda uygulardım

ben itiraf ediimki bu olay benim başıma geldi :(( kızlar yurdundaki en iyi arkadaşım beni (hayatta bir kişiyi çok sevdim zaten) erkek arkadaşımla aldattı..daha önce böyle bişeyin başıma gelebileceğini hiç düşünmemiştim.bu yüzden ne yaparım diye kafa yormamıştım ama inanın bana gurbet kuşununda dediği gibi ikisininde canına okuyasım geldi.'en korkunç intikam nasıl alınır planlamaya' başladım.baharda aldatıldım ve bütün yaz yapsammı yapmasammı diye düşündüm.geceleri uyuyamıyordum.veeeee erkek arkadaşım daha sonra bana döndüğü için ondan en korkunç intikamımı aldım...:mad2:

bu saatten sonra o ne sevgilim olur, diğeride ne arkadaşım olur. İntikam almalıyım diye streslere girip kendimi yıpratmaktansa, ikisinide allaha havale ederim. Hadi şimdi mutlu olsunlar bakalım..

bu kadar aciz iki insanla hayatımın bir dönemini paylaştığım için, kendime kızarım. ve tabiki aldatılıyorsam demekki bendede bir problem var diye düşünür daha sonraki ilişkilerimde ona göre adımımı atararım

Valla o sinirle ikisinin de ağzını burnunu kırardım heralde...

Sonra da bi daha ikisinin de yüzüne bakmazdım...

Geri