Sevgiliye Hediye ( Sevgililer Günü Hediyesi)

• Konbuyu başlatan HaYaL
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
İnsanlar için önemli bir duygu ise sevgidir. İnsan, karşısındaki bireye sevgi duygusu besleyerek ayrı bir şekilde hissedebilir ve bu durumdan mutluluk duyabilir. Bu sevgi herkese gösterilecek bir duygudur. Basit bir adım ile birçok kişiye sevgi duygusu besleyebilirsiniz. Ancak bireyin tek kişiye duyduğu ve beslediği sevgi, diğer insanlara beslediğinden farklıdır. İnsan, ruh eşini bulduğunda ona farklı şekilde sevgi besler ve bunun adı ise AŞK’tır. Bireyler aşk’ı bulduğunda bunu daha güzelleştirecek adımlara yönelir. Bu adımlardan birisi ise, doğum gününde, yıldönümünde ve diğer özel günlerde veya normal bir günde de sevgiliye hediye almaktır. İnsan sevgisini gösterirken, bunu fazla abartabilir veya şaşırtacak nesneler seçebilir. Bu durumda bireyin mutlu olmasına ve bu durumdan mutluluk duymasına yardımcı olur.
Bireyler sevgiliye dair mutlu edecek ürünleri seçerek bunu kolaylaştırabilir. Şaşırtıcı fikirler her zaman sevgilinin yüzünü güldürmektedir Birey Sevgiliye dair kitap alabilir ve bu kitap içinde, aşk dolu sözcükler ile donatılabilir. Bu durum ise bireyi mutlu edecek durumlardandır. Bireyler, sevgililerini sadece sevgililer günüde, özel günlerde değil, normal günlerde de böyle şaşırtıcı hediyeler alarak veya yaparak mutlu edebilir

Melis ank

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Eşimle bize her gün sevgililer günü. Bu nedenle özel bir planımız hediyemiz olmayacaktır. Haftada 1 eşim bana çiçek getirir ara ara hediyeler alır. Bende ona sıklıkla ihtiyacı olan şeyleri alıyorum. Evli olmayanlar için ergenler için bu günü önemi olabilir. Benim için yok .

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
TİTAN Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :) 0
TİTAN Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :) 2
N Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :) 0
DENİZ-MAVİSİ Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :) 0