sezaryen dogum anı MUTLAKA İZLEYİN

AyYuzlu

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
normal doğum izle doğurma anı normaldoğum izle
MELEKLER BEN BUNU İZLERKEN COK AGLADIM VE BU ANI YAŞAMAK İCİN ALLAHA DUA ETTİM ALLAH HERKESE NASİP ETSİN

Not:Link Sadmin Tarafından Kaldırılmıştır.
Gerekçe ( sizemiz üzerinden referans verilerek, kanlı görüntülerin verilmesi sakıncalı arkadaşlarım )

ranagül

ranagül

Üye
Üye
anne olmak çoook zor ama sonucu çok güzel.hem izledim hem ağladım.paylaşım için çok teşekkür ederim.

@Kendi@

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
ben izleyemedim..ama annelik eminim güzeldir..allahım nasip eder inşş

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
ay kizlar ben hem sezeryan hemde normal dogumu tvde izledim, bide sagolsun alman kanallari hic birseyi saklamiyor aynen ne varsa acik acik gözteriyor :)
birincisinde sezeryan dogumuna denk geldim, digerindede yine dogumla ilgili bi konu vardi. " amman normal dogumuda tvde acik acik göztercekler degil ya " dedim rahat rahat bakarken, kamera birden alt tarafa indi, normal dogumuda görmüs oldum :) ama bidaha izleyemem.....

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Sezeryan çok fena yaa ben hamiş olsam normal doğumu tercih ederdim :hıms:

Sammy_haa

Sammy_haa

Yeni Üye
Üye
ayyüzlü saçını başını yolcam senin ağlamaktan yazamıyorum bileeeeeeee çok güzeelllll

Sammy_haa

Sammy_haa

Yeni Üye
Üye
ben burda böle kötü oldum doğurunca napcam çok merak ediyorummmm

AyYuzlu

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
sen doguma girmeden bol bol mendil al aglamaya basla bence cocugunu yanına getirdiklerinde sen kalpten gidersin kızz allah allah saglam ol bacımm daha cocukları buyutecezz

AyYuzlu

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
ayy kızımı ozledım ya ben sammy hacım haklısın bunu ben hamıle kalmadan once ızlemıstım o kadarda duygulanmamıstım ama hamıle halımle ızledıgımde cok ama cok duygulandım hadı be kızım zamanında saglıklı dog annesının kuzusu

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
izleyemedim ama güzel yorumlarınız var bende normal doğumdan yanayım doğal sağlıklı bi sekilde doğururum ins evlenip hamile olursam :D

AyYuzlu

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
ilkimsu' Alıntı:
izleyemedim ama güzel yorumlarınız var bende normal doğumdan yanayım doğal sağlıklı bi sekilde doğururum ins evlenip hamile olursam :D
inşşşşşşş cnmm inşşşş

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
LaViNYaM Doğum ve Doğum Çeşitleri 1
TİTAN Doğum ve Doğum Çeşitleri 0
N Doğum ve Doğum Çeşitleri 0
A Doğum ve Doğum Çeşitleri 0
T Doğum ve Doğum Çeşitleri 1
T Doğum ve Doğum Çeşitleri 0
PeLiNiM Doğum ve Doğum Çeşitleri 3
:osqe: Doğum ve Doğum Çeşitleri 4