Sezonun gözdesi pullu bomber ceketler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Sezonun gözdesi pullu bomber ceketler
Sezonun en moda trendlerinden biri de pullu payetli kıyafetler oluyor. İşte bunlardan biri de pullu bomber ceket modelleri sezona damgasını vurarak bayanların gözdesi haline geldi. Bomber ceket ne demek öncelikle kısaca buna değinelim; Bomber ceketler hafif bol ve şişkin bir modele sahip olup kol ve bel kısımların da lastik detayları bulunuyor. Spor bir yapısı olduğu için rahat bir kullanımı var..

Özellikle mevsim geçişlerin de ve serin havalar da kıyafetlerinizin üzerine giyebileceğiniz ve kolay bir şekil de kombin yapabileceğiniz çok farklı modelleri bulunuyor.

Pul detayları bomber ceketlere de yansıyarak pullu bomber ceketler yeni sezon da araların da ünlü markaların da bulunduğu yeni koleksiyonlar da yerini alarak bayanlara sunuluyor.

Bomber ingilizce de bombacı anlamına geliyor. Moda dünyasına 1980 ler de girerek günümüze kadar farklı renk ve tasarımlar ile gelmeyi başarmıştır.

Sizlere yeni sezondan seçtiğim pullu bomber ceket modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyorum. Ayrıca görsellerden pullu bomber ceket kombinleri hakkında da fikir edinebilirsiniz.

bayan ceket.jpg
bomber ceket.jpg
parıltılı ceket.jpg
payetli ceket.jpg
pul detaylı ceket.jpg
pullu bomber ceket.jpg
pullu bomber.jpg
pullu ceket.jpg
pullu-fermuar-detayli-bomber-ceket_black-siyah_1_buyuk.jpg

süperler bayılıyorum bu pullu ceketlere benimde birkaç farklı çeşidi var dolabımda hem spor hemde şık kombinler yapabiliyorsunuz bundan birkaç sene önce olsa hayatta bu tür şeyleri giymem diyebileceğim pullu ceketler şu an benimde favorilerim arasında yer alıyor

Geri