Sezonun yeni modelleri ile tesettür kabanlar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Sezonun yeni modelleri ile tesettür kabanlar
Kış aylarının büyük bir ihtiyacı olan kaban modelleri, farklı renk ve tasarımları ile her sene tüm koleksiyonlar da yerini alarak bayanlara sunuluyor.

Farklı renk ve kumaş seçenekleri ile bayanların vazgeçilmezi olan kaban modelleri, tesettür giyimin de trendleri arasın da yer alıyor. Senenin tesettür kaban modellerine şöyle bir bakacak omlursak geçen sene başlayan özellikle kuşaklı kabanların yeni sezonda da yer aldığını görüyoruz.

Uzun ve orta boy kaban modelleri, fermuarlı kaban modelleri, düğmeli kaban modelleri ve kuşaklı kaban modellerinden oluşuyor.

Sizler için yeni sezon tesettür giyim modellerinden seçtiğim yepyeni tesettür kaban modellerinin yanısıra tesettür kaban kombinlerinden oluşan görsel örnekleri konumuz da paylaşıyorum.

Deri-detayli-tesettur-kaban-modelleri.JPG
Desenli-tesettur-kaban-modelleri.JPG
Kaban-modelleri-2016.JPG
Kapusonlu-tesettur-kaban-modelleri.JPG
minel-ask-2016-bayan-kaban-modelleri-4.JPG
minel-ask-2016-bayan-kaban-modelleri-5.JPG
Minelaşk-Kapitone-Kaban-Modelleri-1024x614.JPG
Tesettur-kaban-modelleri-2016.JPG
Tesettür-Kaban-Modelleri-2016-2-785x600.JPG
Tesettür-Kaban-Modelleri-2016-3-785x600.JPG
Zühre-Manto-ve-Kaban-Modelleri-2014-9.JPG

TESETTÜR ETEK MODELLERİ VE KOMBİNLERİ

TESETTÜR TUNİK MODELLERİ VE KOMBİNLERİ

Ben tesettürlü bir bayan değilim ama tesettür giyimine bayılıyorum. Bazı örtülü hanımlar giyim konusunda çok titiz oluyorlar ve fazlasıyla dikkat çekici olabiliyorlar. Birkaç tane tesettürlü arkadaşım var; hepsinin giyim tarzı süper ötesi. Eşarptan, tuniğe, takılardan ayakkabıya, çantadan, kabana kadar, muhteşem bir bütünlüğü temsil ediyorlar.

Son zamanlarda tesettür modasının fazlasıyla ilerleme kaydettiğini hepimiz görüyoruz. Yaz ve kış fark etmeksizin, tesettür kombinler dikkat çekiciliğini koruyor. Bu tarz kabanlar, tesettürlü bayanların şıklığına şıklık katıyor. Bence bu modeller sadece genç bayanlar için değil orta yaşlı hanımlar için de oldukça ideal. Kuşaklı ve kemerli kabanları çok seven biriyim. Renkli ve güzel paylaşım için teşekkürler.

Geri