şiddet gören kadınlar!!!

birtakım gerizekalıların beyinleri çalışmadıgı ve söyleyecek bir şey bulamadıkları zamanki davranışıdır.. sana mı vurdu gerileceksin gerileceksin suratına yumrugu bi indireceksin :mad:

Güzel arkadasim adini yazmadim ama eminimki bunu okuyacaksin! Konuya bi gözatmani istiyorum senden. Bana o söylediklerin aklimdan cikmiyo. Hic bi canli siddeti hak etmez. Ben bile senin o anlattiklarini kaldiramazken sen nasil dayaniyosun?! Lütfen bikez daha düsün...

allah o gerızekalılara akıl fıkır versın bıraz dusunsunler caresı vardır onların aynı sekılde dovmek gızlıcene hahaha dovdureceksın ama baktın onuda yapacak gucun yok allaha sıgın allah buyuk o burnundan getıryo hıc merak etmeyın ardan 2 3 gun gecınce kendı burunlarından gelıyo aynı seyı baska yerlerden cıkarır ben buna cok ınanıyorum

Gerçekten çok üzücü çok kahredici bir durum; maalesef bunu yaşayan sayısız kadın var ve hemen hemen her gün bununla ilgili haberler izliyor ve okuyoruz. Üst komşumuz, karşı apartmandaki evdeki arkadaşımız, yan sokaktaki bir tanıdık… Her an her yerden duyabileceğimiz ya da şahit olabileceğimiz bir tablo. :(

Bu tarz durumlarda, ekonomik özgürlüğün ve eğitimin ne demek olduğunu daha iyi anlıyoruz. Eli kolu bağlı olmak, bir erkeğe muhtaç olmak, maalesef bazen dayak yemek, küfür işitmek ve aşağılanmak demektir. Bu tarz bilgilendirmeler, kampanyalar ve dernekler düzenlemek elbette çok güzel bir duyarlılık fakat ne kadarının önüne geçebiliyor orası muamma! Cehalet sürdükçe maalesef bu tarz durumlar nesilden nesile uzayacaktır. :(:(

Şiddet bir erkeğin acizliğidir. Kadınla konuşmak uzlaşmak yerine şiddet tercih edilir. Erkekler genelde ya fiziksel yada sözlü olarak şiddet uygulamaktadır. Her ikisi de yaralayıcıdır. Kadını dövmek , sövmek, kovmak .. Erkeklerin bu girişimi terbiyesiyle alakalıdır. Nasıl bir ortamda yetiştiğinin kanıtıdır. Oysaki kadınlar Allahın birer emanetidir. Emanete ihanet edenler bunun hesabını nasıl vereceklerini bilmiyorlar..

Geri