Siğil (temre), sivilce, çıban,yara için dua

genital siğile çare

gerçekten çok yararlı oldu .
Oğlumunda elinde siğil çıktı
bende camiye git de okutoğlum diyordum
şimdi kendim yapıcam
tuz üzerine okumak basitmiş
onu deniyecem
teşekkürler

arkadaşlar hepinize öncelikle geçmiş olsun..benimde genital bölgemde siğil vardı önce yaktırdım sonra tekrarladı..bunun üzerine şu duayla sağlığıma kavuştum.

veyeşfi südura kavmin müğminin.veşifaün limaafissudur.yahrucü minbutuniha şerabun muhtelifun elvanuhü fihi şifaun linnas.venunnezzilü minel kurani ma hüve şifaün verahmetün lil müğminin.veiza meriztü fehüve yeşfiyn.kulhüve lilleziyne amenü hüdden veşifa.

arkadaşlar bu duayı,perşembe akşamı abdest alıp bir şişe suya 7 defa okuyacaksınız.sonra bunu 7 gece devam ettireceksiniz.yani perşembeden başlayarak 7 gece 7 kez şişeye okuyacaksınız,7.günün sonunda bu şişedeki suyu içeceksiniz.tabi ilk okuyacağınız gün 2 rekat namaz kılıp neticem iyileşsin diye dua edip öyle suya bu duayı okuyacaksınız..Allah hepinize acil şifalar versin arkadaşlar,bu derdi çeken bilir..gönülden inanarak bunu yapın,kafayı takmayın,o bölgeye sürekli elinizde aynayla bakıp durmayın psikolojnizi rahatlatın..kafaya taktıkça çoğalıyorlar çünkü..ben şifa buldum inşallah sizlerde bulursunuz..

arkadaşlar bu siğillere genital siğillerde dahilmi yani kasık bölgemde var (kondilom) lütfen yardım

5 yaşimdan beri elimin üzeri sile doluydu her şeyi denedim ilaçlar kalmadı sürmedigim melhem kalmadi ve bir ot buldum üzerlerine sürdüm 5 tanesinide yedim ve 20 içinde elmin üstünde silden eser kalmadi kızımında bikini bölgesinde olmuştu ona yediremedim bende çay demlerken içine atım ve bilmeden içirdim şuan eser yok iç anadolu bölgesinde otların yeşerdigi anda yetişiyor

Geri