şiir,sözler,,vs

B

burçinduman

Forum Okuru
şiir,sözler,,vs
selam melekler..... herkeziin sevdıqı güzel söz anlamlı sözler.. şiirler gerçek aşk hikayeleriinizi yazınn:) ben basladım bile :)

sEçİm SeNiN....
Çaresizlik öqretilmiştir..başarılı olmakta öqrenilebilinir.Sende sandıqından fazlası var. Gelebileceqin en iyi yerde deyilsin yeni bır hayat için yeni bir akıldır.. Dogru şeyi yapmak için yanlış zaman yoktur... Rüzqarı suçlamayı bırak yelkenleri kullanmayı öqren.. Seyirci koltuqundan sıkıldıysannnnn sahneye çık.... Zirvede her zaman bir kişiye yer var... Başkaları yapabildiyse sende yaparsın.. HAYATTA YA TOZU DUMANA KATARSIN YADAAAAA TOZU DUMANI YUTARSIN
SEÇİM SENİN!!!!!!!! :)

benden de bi kaç söz

Dayanbe gönlüm!. Bîçâre değilsin, Yaradan sana yâr.. Kimsesiz değilsin, yanında "Kimsesizler kimsesi" var! Biliyorum, Sığmazsın hiç bir yere busevdayla, dünya sana dar! Ama dayan gönlüm! Dayan ki her gecenin mutlaka bir sabahı var..

Heraşk bir bedel istiyormuş, her aşk bir fedakârlık.Züleyha,sevmiş, tahtından olmuş.Yusuf, sevmiş, özgürlüğünden.Leyla,sevmiş, sarayından.Mecnun, sevmiş, aklından.Şimdi pervane bilepervasızca uçuyorken ateşe.Siz neyi göze alıp çıktınız buyola?NEYİNİZİ FEDA EDEBİLİRSİNİZ SEVDİĞİNİZİN YOLUNA?

Babamınküçük kızıydım ben.Elinden tutup bakkala götürdüğü, şekeralıp mutlu ettiği küçük kızı. Küçücük bir kızdım benkanayan dizleri olan, pembe pembe elbiseler içinde saçı iki yanaörülüp prenses ilan edilen. Yetmedi bana bu mutluluk büyümekistedim. Ve bir gün geldi büyüdüm. Babam artık elimden tutmuyor,şekerle alınacak bir gönlüm bile yok. İnsan kanayan dizleriniözler mi? Ben özledim...

Birkadına ne verirseniz verin, onu daha da büyük hale getirir. Onabir ev verirsiniz, size bir yuva verir. Ona sebze verirsiniz, sizeyemek verir. Ona bir gülücük verirsiniz, size kalbini verir.Kendisine verileni,çarpıp çoğaltarak geri verir… Bu yüzden onaçamur atarsanız, Karşılığında bir bataklıkta boğulmaya hazırolun…

Benne zaman bedel ödesem; üstü kalsın demeden
hesabıkapatmam.Ve öfkeyle kalktıysam; emin ol zarar
vermedenoturmam..

Geri