Sıkıntı, Bunalım ve Depresyonda Okunacak Dualar

Hocam bu duaları arapça paylaşmanız mümkün mü acaba bilenler için o şekil okumak daha güzel olur bence

Yerin göğün kainatın yaratıcısına olan imanımla sonuna kadar güvenerekten okuyorum beş gündür emin olun beni inanılmaz rahatlattı. O kadar zülumkar insanlar var neden diye sormuyorum artık. Bu da benim sınavım deyip Yaradan'a sığınıyorum. Selam ve dua ile kızlar

Aleykum selam güzellik. Rahatladığınıza inanılmaz sevindik. Herkese tavsiye ediyoruz. Tüm sıkıntıları ancak Rabbim giderir tabiki aracı olarak biz kullara düşen ise dua etmekten geçiyor.

Allah sizden razı olsun. Endişe ve sıkıntıdan işlerimi yapamaz haldeydim bu dualar ile çok rahatladım. Allah tüm kullarına acısın yardımcısı olsun. Sevgiler

Âmin hayatım güzel dileklerin ve duaların için teşekkür ediyoruz Allah herkezin yar ve yardımcısı olsun

Ayy çok teşekkür ediyorum sıkıntılarıma iyi geldi ilk defa dün gece derin ve deliksiz bir uyku geçirdim çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum Allah sizden razı olsun

Cümlemize hayırlı cumalar olsun Meleklerim Rabbim dünyada ahiret sıkıntılarınızı gidersin inşallah âmin

Geri