Silikon amelliyatı yaptıranlar var mı ?

• Konbuyu başlatan Asyaarma
A

Asyaarma

Yeni Üye
Üye
Merhaba kızlar.Göğüslerime silikon taktırmayı düşünüyorum aranızda yaptıranlar varsa sonuç nasıl oldu ve güncel olarak fiyatlar nasıl? Yardımcı olursanız çok sevinirim

A

Ayten.şen

Yeni Üye
Üye
fiyatı doktor görmeden bir şey diyemezler canım ama ben geçtiğimiz yaz yaptırmıştım çok araştırıp karar verdim ve şöyle söyleyeyim kesinlikle Alper Tuncel'i öneririm. Yani hiç korktuğum gibi geçmedi ve sonrasına dair çok şüphelerim korkularım vardı ama o kadar memnunumki şimdi birazcık ağrı vs olabiliyor ama çok geçici. Ben bu süreçte hep sonraki görüntüyü hayal ederek değdiğini düşünerek geçiştirdim ve şimdi hakikatten de çok beğeniyorum özgüvenimi direkt yukarı çekti, duruşumu ya hatta yürüyüşümü bile değiştirdi pozitif yanları o kadar fazlaki mutlaka yaptırmalısın

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Kendinizi kötü hissediyorsanız tabiki yaptırın. Yaptıran çok arkadaşımız var ve kesinlikle tavsiye ediyorlar.Özgüven patlıyor :D:D

A

Ayten.şen

Yeni Üye
Üye
hahaha aynen öyle valla bu yaz plajda az ekmeğini yemedim memelerimin :)) en mutlu geçirdiğim yaz tatiliydi şaka bir yana. Korkmak ne mümkün tam özgüvenli plajlarda bir yürüyüşüm var ehehehe. İyi ki de yaptırmışım arkadaşlar yaptırın kurtulun valla. Bazı arkadaşlarımdan meme büyütme adı altında saçma sapan vücuda zararlı dolgu maddelerinin kullanıldığını duydum çok üzüldüm, eyseki benim doktorum çok iyiydi, en güzel yanı da içinizde şüphe kalmaması

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
M Estetik Cerrahi 0