şimdiye kadar ki en değişik nickler burada!!

Birazda ben koyayım nick umarım begenirsiniz :

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim… Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HayaLLêrim….
bEn SaNA kIYaMazKeN seN kEnDiNİ aTEşlERe AtıyOdUN hElAl SAnA

mutluluk o kadar cok parcadan olusuyoki ne yaparsam yapiyim hep bi parcasi eksik kalio

UnuTmaLıyım séni diyoRum hér Saßah Uyandıqımda SonRa qéCénin YanLızLıqında FarkédiyoRum Yiné ßu qün akLımdan hiç Çıkmamışın…:(:(:(

çoq sewsmde seni, artık başqa ellerdsin biliyorum bunu

Snn mutluluqun kalp kırmaq üstünéé!!
KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!!
Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta Ödünçtün
GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı]

SaYenDe YoLa GeLdi KaLbim YanLı$ı DoğRuYu AyıRıOr Sen ekSiLeLi HaYaTımDan YüZÜmDe GüLLer aÇıOr

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

heLaL oLsun sNa ßi kaLbi parçaLadın ßi yaşaxı ßiTirdN heLaL oLsunn
İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR DiyeSonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

! Birgün gözlerimden gözlerin silinecek, Artık ellerime ellerin değmeyecek.bak o gün geldide geçti bile…

Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden baskası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi?

.. $imdi senin adının üzerini çiziorum.
Söyleyeceklerim ßitti.
qidiyorum..

ßenDeki yüRek snde oLsa anLaRDın..!ßen bi kızm snDe aDam oLsayDın

KaLBiMDe ARaMa EsKi YeRiNi SeN GöZüMDeN AKaN SeLe KaRıŞTıN

kalb!n hAla ben!mse,qel benML€ :yü€qin HALA b€nd€ysE bU asK! b!T!rM€…

SévéN ÇékéЯ Acıyı…SévméyéN Ne ßilsiN…ßaNa a$KTaN SöZ éTMé…SévméK KiM SéN KimsiN…!

İsyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin!!.

Sahtede oLsa özLedim bana * a$kım * deyişini

benden ayrıldın yeni bir sevgili bulmuşsun.! yarım kilo ekmek getiriyim mi? eee tabi kaşar ekmeksiz yenmez!!!!

yanımda olmayanın aklımda işi ne? düşündümde canınızcehenneme…
Masal diyarlarından gelmiş lanetli bi meleğim.. bu nasıl bi dünya hala çözmüş deilim.

ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé...!!!...

hayatta her şeyden vazgectim…….buna sende dahilsin……

unutmak beni yormazda unutulmak sana koymaz mı?

Allah' M yqmrr yaqdır Yeryüzünde pisliqq coqq..!!

..SöyLénmémi$ sözLéRim vaR
Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken ..

Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_?

sefioRum yaLan yoqh !.. umutLaNma aşq biTTi !..

Hayat Né Garip öküzLér FaLan...

ßirBirimzdén ßa$ka ßir céwap ßuLamadık...
Aradigini Buldugunda Iki Elle Saril... Kaybetmek Kolay ama Kazanmak Cok Zordur...

Düşkünsém, Kötüysém, Déliysém Kimé Né ßundan ?

Ağırdır ßenim Sevmelerim, Her Yürek Kaldıramaz...!!!

KALBİM SÖZ VERDİ BANA GURURLU OLUCAK,HAKETMEYENİN GÖTÜNÜ KALDIRMICAK!!!

HERKES AYNI HAYATTA KENDİNİ Bİ$EY SANMA!!!

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..

Kurtar Ne Olur beni Bu Kahrolası Dibini bile Göremediğim ßoşluktan !!

uNutaMadıM sanMa - çoqtaN uNuttuM koRqMa

sen gittin gelmedin deişen bişe olmadı ki belli bu gidiş bana zerre kadar koymadı ..!!

Umrumda olmaman, umRunda mı?

SiL gözyaşLarını inan değmez bu aşka !! NasıL oLsa bitecekti eninde sonunda

mUtLuLuK uZaKtI uYkUlAr TuZaKtI bAnA sEn YaSaKsIn AnLaDıMm!

ѕαкιи нαтα чαρмα ! ..чαρмα'кі вітмєѕіи вυ qüzєliм ѕєvδα

ßaKaMaM qöZLéRiné yéniDén .! SéwSém biLé séwiyoRm diémEm .! quRuR bu quRuRuma yéDiRémém

"

● İsтєdiκLєяiм Чαиıмdα ● İsтємєdiκLєяiм ЧoLuиdα.! ●

ßeNi çOq sewiOmuŞmuŞ aŞqımDan öLüOmuŞmuŞ ßıraqıp qitti die PiŞmanMıŞmıŞ ßaqq ßaqq ßaqq

deqmeyeCeK bRi için quruR yere seriLir mi?

Sén Haa..Sevméq Haa..aTma oqLum aTmaa.. uYkumuZ vaR DéDiyseq aY**ta uYut démédiqya x))

AkLimda BiR YiGin Soru IsaReTi ?????????????????????????????????

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe

DuRuYoRsAm SeBeBi VaR SuSuYoRsAm NeDeNi VaR hErKes RaHaT OlSuN hErSeYiN bİr zAmAnI vAr..!!

HaYaTıMdAn GiDeNLeR...BiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiN...HaYaTıMa YeNi GiReNLeR...GiTMeYi DüŞüNRSeNiZ...HiÇ BeKLeMeYiN..
ü
en büyük delilik değil mi hiç dönmeyecek olanı beklemek...

************Sen istedin bunu GİTTİN & BİTTİN !!! üzqünüm ben yoqumm artık !!

qiT Ne duruosuN seNde qiT sNNde bi faRkıN yOkmuss...

gİtTiN,SeN ZaTeN BaNa GiTmEk iÇiN GeLmİşTiN
SaHiPSiZ BaKıŞLaRıNıN SaHiBi oLMaK iSTeRDiM

' Hayat bana cok zor qeLiyo...ANLAMIYoRuM! Gİtmem gerek bu şehirden... dayanamıyorum nefes alamıyorum ARTIKKKK..

Zülmü Alkı$LaYamam,Zalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sövemem

/////^^^^^RaPoRsUz DeLi^^^^^/////

*********kaSmaS beNi KaHpE göNüLLeRiN SewGisi aSıL koYaN iSe değeR weRdikLeRimiN siqtR oluP gitMesİi...!
Sen Doğruları Hiç Sevmedin ki Utanasın...

HOŞCA KAL... ALLAH''A EMANET OLTABİKİ ALLAH''IN VARSA...HOŞCA KAL AŞK SENDE
KALSIN..SANMAM AMA BİR İŞİNE YARARSA...

Sen iki yüzLüsün hangi tarafına tüküreyim !

öl dersen ölürüm,yaşa dersen yaşarım…ben snein için yaşar senin için ölürüm…

aşkı bilene derdi çekene sor

Hani a$K Seni Yormu$tu...YoLun Sonuna Koymuu$tu..?

GönüLde Bitince AkıLdaki UnutuLur!.?

Bana bulaşma kalbini kırarım, üstüme gelme dünyayı yakarım,bu sevgi sna çok geldi,bundan böyLe uzak oLaLım..!

Hani a$K Seni Yormu$tu...YoLun Sonuna Koymuu$tu..?

Merak ediyorum, ben gittikten sonra ne değişti hayatında
İstediğin gibi mi geçti zaman ? ? ?

Cehennemde ya$adıqım ıCın
cennet haKKımdı...
Canıma TaK Eden NedenLerim Var

Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin Bitanem!..

Sesini duysam da her an yüzünü görmek bil her gibi degil, özledigimi an sey seni çünkü hiçbir degil sevmek gibi!

heR yokLuga katLanırım ama SEnsizLiğe asLA
KaL dedim gittin,benim hikayemdin bittin
v€fAsIzLaRa KalDıYsA ßu YüReK İ$i ZoR OlsA g€r€k

BosWer KaLBim BosWer..! BirDaha BöyLesine sewiLeceKmiSin??BöyLesine DeLi,SacMaca,SebePsizCe.

Deli sormuş deliye aşk nedir diye deli gülmüş deliye ben niye delirdim diye

"BEKLİYORUM..
ÖYLE Bİ VAKİTTE GEL Kİ
VAZGEÇMEK MÜMKÜN OLMASIN..."

Ölümden niye korkacağım ki?
Ben varken
o yoktur,o gelince de ben olmayacağım.

KeLimeLere anLam yükLemekten Vazgeçtim AnLatasım yok, anLayasım yok... ÖyLesine işte..

Aşk için kurduğum "düşlerin" yerini.. Kocaman "yanılgılar" almış !.

özℓємєктє вιттι αятıк вєи ѕєиѕιz∂є уαşαяıм

çaRési y0k séwqimiN ama s0nu qeLméz néFRéTimiN..

Bir sen lazımsın bana Gerisi YALAN..

Üç qüиℓüк Düиуada İкi qüиℓüкℓeЯi Çєкємєм.....!

beni sana unutturan başka bir mi? yoksa kalbindeki sahte sevgi mi?

Mutluluğu hep merak ediyordum,artık etmiyorum çünkü seni çok seviyorum aşkım JJ

ßıraK daGıTsn Rüzgar SaçLarımı..
Yagmura GerK Yok YErine ßen agLarım..
ßıraK Konusma NasL Dayanırım..
yaLana GrK Yok GÖzünden anLarım..

Sen Hep ßnm KaL oLarmı..xD

eLLerimi tutamayaCak kadar yaSak..
GözLerine ßirdaha ßakamayacak kadar
haramSın ßana

Sevmiyorum artIk yanLız geceLeri...
hiCmi özLemiyorSun ßeni?
vicdanSız SerSeri ...

αƒ уσк! ιçιм∂є zєяяє кα∂αя gυνєη уσк! ѕαηα ιηαηмıσяυм! şαηѕ уσк! уüяєğι αğℓαтαηıη "αşкα" ℓαуıк göямυуσяυм

||Son DaRßeYi wuRdun !?|| [c=#800040]üzüLmemeK die ßi$e YoK üzüLmeK zorundaYım[ßo$ ßıraKcam Yerini HeP bombo$][/

ßu sewdayı kaLBime gömdüm we Sen öLdün

séfDim onu néDénsiz séfméDi $éréfsiz ama ßis kaLDırDığımız g*tü inDirmésiniDé ßiLiris !!

*öyLé ßi qiRdinKi Kalßimé…

dünyada tek kahroldugum şey merhaba diyerek birleşen ellerin elveda diyerek ayrılmasıdır

Kıyamadım sevdiğim sana.. Senin kıydığın gibi bana..

Boşa akıTma qöz Yaşını Sana yoL yakıŞıR, Bir AnDa qittin Şimdi dönmeq Ne Sana ne Bana yakıŞır...

Ne demişler sevgilim.. Gidene yol yakıŞır..

Aşkı Anlamak için Seninle Olmam Lazım, Ölümü Anlamak için Sensiz kalmam Lazım!

Sevmeyi SenDen iyi Bilirim ama…BiR KalemDe De SiLeBiLiRim..

Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM

zaman anladım ki, ben her İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

kimsin sen? yaşamak isteyipte yaşayamadığım umutlarımsın.. yıllardır beklediğimsin belki de… kimsin sen? sen benim sevdigimsin.. sevdigimi söyleyemediğimsin.

Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim.

s3vs3ydin…gitm3zdin…!

Cok Sewdim Die Mi Kaybettim Seni…???

Dönm€ aLıstım saten…

istemioRum seni…sewmioRum artıkkk…!

Artık bittin bende.. Gittiğinde bitmiştin hemde.. Bu kalbin kapısını kırıp umursamadan cekip gittiğinde bittin Bende.
Sana karşı öfke duymuorum, kırqın deilim, kızqın deqilim.. Çnkü sen zAten yokmuşsun. Asıl kızılacak kişi benim.. Küçücük bir toz tanesini bir mücevher saNmışım. Snin ihaneTin bana koyMadı..Beni kahReden, bNi yokeden, bNi bin pişMan eden tek şey.. bir aşk yaRatmış tek başına yaşamışım. Sen zaTen yokmuşsun ki snn neine yanaım ..??

kİmİ gÜzElİm Der kiMİ ÖzELiM dER sEWgİ nE gÜzeLLik iSteR nEde ÖzElliK sEWgİ sAdeCe yÜrEK We EmEk İsTEr…

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

K!m SéWD| $eNi ßénim KaDr isTeméM SeLamıNı Artıq YaLnızım aLdm Y0luMu AnLadın mı|¿?

denize bakınca gözlerım aklıma sevdigim sarkı cıkınca sözlerin aklıma gelıyor gece olupta uykuya daldıgımda ihanetın gelıyor aklıma

¿?♥♥♥[...::a$k oYununu Son oyNadıqım $eytanDı oda beNi qünahLaRına saTTı::... ]¿?♥♥♥
Kalbimi acıtın heR zamanKi giBi...DeĞişik oLaCaK saNıYoRDuM ! ve Sen yiNe bİLmiyOrdUn! oYsa seNi ne çok seViyoRduM serSERİm(?)

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

bu sözlerim sana kapak olsun!!!iyi oturtdum helal olsun!! tipin yoqki şeklin olsun hadi cnm ikile yolun acık olsun!!!

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

Olması gerekenler zaten yanımda! Olması gerekipte yanımda olmayanlar kimin umrunda !!!

seni seviyorum" demştin herşeiy boşfermiştim 3 gün önce terketmiştin şimdi neden geri döndün !!!

qözya$Larım üzmedi Seni .. mutLuLuqumda qüLümSemediqin qißi

sEvMeNiN gÜnAh OlDuGuNu BiLsEyDiM yEmİn EdİyOrUm SeVmEzDiMm SeNiİ

Ø [seni sewiyorum]diene inanma yol ver..beni en son bırakıp gidende beni herşeyden çok sewerdi boşver..!

UnUt dÜnYHADa oLuP BiT£n HER$£Yİİ unuT BAktıqıN GÖZlERİ kıRDIqıN KaLpl2Rİ UNUT ama uNUtuLMADIqınI AsLA UNUTMA

Ø Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman sizi hayata bağlayan biri olduğunu düşündüğünüz andır..!

Umrumda olmaman, umRunda mı?

ister susar ayrılık konuşmasını dinlersin…ister haykırır ayrılığa 1 kez olsun isyan edersin!!!

hani o sessiz günde kulağıma fısıldamıştın yha.. benimle cıkar mısın die…duy şimdi fısıltımı!! seninle merdiven bile cıkmam!!!

aşk olunca konu…gelmiyo sohbetin sonu!!

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun !!

ßiR qun SıkıLackSn ßiLiyoRm ßiR quN uNUtmaya KaLkackSın ßiLiyoRm ßiR qun Hiç akLna qeLmyeck kadar UnutuLacqm ßiLiyRm Ama ßiR Şey daha biLiyRm ; Sen Ne oLuRSn oL Nerye GiderSn Git Bu Yürek Hep Seni Sevecek

Sevgi HatırLamaKsa AKLIMDASIN, YanmaKsa YÜREĞİMDESİN, AğLamaKsa GÖZLERİMDESİN, DokunmaKsa ELLERİMDESİN, ßir TEK Yanımda DEĞİLSİN, Ama Daima KALBİMDESİN !

вiттi мiiİ SöLićєqLєяİη Sєη ωє qєяєqSiz тüм ćüмLєLєяİη

Héя qiDéηiη àяκàsIη Dàη àqLàsàм †éяκ éDéяdİ ßηγ qÖsLéяİм Héя qiDéηé déqL sOη qiDéηé ßu sÖzléяİм !! x(

Ho$cAKaL Demeq İsTeRSen Hiç DuRma Ama ßunun MeRHaßası OLmayacak UnuTma !!

Sen benim canımsın ama kimse duymasın hani olurya ölüm kıskanır Seni çok ama çok sevdiğimi kimseye söyleme hani olurya mecnun kıskanır

mutLu soNLaR uZaq biZee..

ßenCe FazLa Ciddiye aLdım Seni .. Sen Kimsin Ki .. ßasiT ßi SerSeri ..!

Bu kaLp senden baskasini sev[e]medi..

ßéN séNi séNin qißi yalLan sözLéRlLe déqilL kalLßimlLé sévDiMm..^^

ßeLki ßen Senin Hiçßir$eyinim ama Sen o HiçßirŞeyin Her$eyiSin!

Bana biR wedayı çok göRenin aRkasından DUR diyemem...!!!!

unuTTum hER şeyi qeL affeTTm seni..

-Eğer gitmek zorundaysan,hemen gitmeni diLerimm..

sésLéRi duydum hépsi akLımda, çünkü hépsidé bénim hakkımda

Bana ait olduğunu hissedebilseydim keşke o zaman böyle sinirlenmez içim içimi yemez böyle ağlamaz böyle isyan etmezdim...

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =(

Zor günümDe yanımda yokSan, mutLu günümDe ne LüzmuN var!

Seni seviyorum Desemde qeLemyeceksin ßiLiorum ama Seviyorum..hata ßende qidiorum buraLardan ama yine Seni Seviyorum..

Eskide Kaldi Bütün Yasananlar Sadece Simdi Sen Varsin...

Ellerimden düşmüyor, Senden kalan son resim... Aklımdan hiç çıkmıyor, Telefondaki o sesin..

Bir Daha Gozlerime Bakma Ne Olursun Ben Ben Degilim Gozlerim De Senin Degil Bosuna Arama Sevgilim Ben Yalan Oldum Senin Icin

Baksaydın görebilirdin, her şey gözlerimdeydi gözlerimde bir damla yaş vardı ağlayamadım; o bir damlada sen vardın anlayamadın

sevmek yürek ister söylemek yetmez sevgi herşeydir kalbe hapsedilmez
seveceksen benim gibi sev ama buna yüreğin yetmez,

AqLamak qeLdi içimDen, eSki qünLer qeLdi akLima,Hani söz vermiStik Birbirimize? Sende mi? Ben Senin oLacaktm

Aldırma ayrılığa.. Ben alışığım sensiz geçen yıllara

~HeVesim qursaıMda takıLı qaLdı..!!

~SöyLe söyLe..SeVmiyorum De ! Yak caNımı..aLıştım zaTen sensizLiğe..

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

...Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...(L)Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini SeyRedîCem ~kIpIrtIsIz ~ SâKin Qîßi GôRünCem ~ KavGasIz ØLaCaK ~ ƒIrtInAsIz ØLaCaK ~ Sa¢ma Sapan ØLaCaK ~ ØrGanLârIm ~ ß!Rß!R!ne VµRacak ~ ÂRkanDan SêSsiz ßakICam ~ ßen Ÿine Sana ÄğLIcÄM..!

Ne kadaR da zoRmuş aTmak kaLßimdeN sNi Ne kadaR da zoRmuş unTmak ßtn qeçmişi..

ihTiyacm waRRrr saNaaa..

ayrılık bana zulüm
sana çözüm
sen böyle mutluysan, olsun be gülüm

Biliyorum sen bensiz de yaşabilecek kadar güçlüsün

artk eski haLim kaLmadı hiç (.)

MutLuLuk ıııı[]ıııııııııııııııııııı

HasreT ıııııııııııııııı[]ıııı

aCı ııııııııııııııııııııı[]

вυgüη υzαкѕıη вαηα çσк ∂α υмяυм∂α αğℓıуσяυм ѕαηмα

Tüm $ehir Ağladı ..
Sen giTTin diye ..
Mecbur musun Hep EN Uzağa Gitmeye...

gidene yoL yakı$ırr

boom booş olan bu hayatta bom book yaşıyoruz…( ben uydurdum)

arkadaşların bile son kullanma tarihi vardır!!! (ben uydurdum)

Dü$Te GIt yÜreğiMdeN SessiZzce;YorGunuM GiTmeLerIn TümüNE

Deniz DeğiLki Yüreğim..Öfkesini Kayalara Vursun

qiTméq Yaqı$maSs Sana..!

mutluluk iStedim .. her qeCe dü$LediM
GeLme arTıK geCeLeriMe,1 SaNa RüYaLaRımda RoL YoK aRTıK..!!

Gerçek Sandığım Herşey
Meğer
Birer Rüyaymış

Yenilgiyi kabul ettim şimdiden.
Yenilmenin nasıl bir şey olduğunu hissettim bile ben

taş olsan bile dile gelirdin seni öle sevmiştim yanında olacak kadar bile degerim yokmuş yeni fark ettim….

şerefsizlerin şerefsizce yaşadığı bu dünyada sende şerefsizce yaşıyosan şerefsizliğine boncuk takta nazar değmesin…

adını haykıramadıgım bir sevdigimsin…

herkes hakettiğini yaşayacak bundan sonra... neden deiştin demeyin sakın,

-Sana FazLa qéLdiqimi havLayaRak déqiLdé konu$aRak söyLéméyi dénéséydin İçimdéki Hayvan Sévqisi ßu kaDaR azaLmı$ oLmıCakTı

) Fark imi Fark éTTin Ya.. ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ

seninle cehennemde yanmaya bile razıyım sen yeterki hep yanımda ol

Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyipte, ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA..

. qeLdiin zaman b0şLuk doLduRan deıL...qittiğin zaman yeRi doLduRuLmyan oL

DünYa Yaqı$ıqLıSı 0LSan Né yaZar. ßéN iSdéMéDiqDén s0ra ßu qöNüL Sana [b0q] ßaqaR ????)

OnLaRa iNaNmaK İsDememiŞDim...bn ömürLük joxx seßmi$Dim memnun oLdm bn yaKından hiç sereFsiz göRmeMiŞdim !

mutLu etmiceqsen mesguLde etmiceqsin.. ßiri gelir biri gider hayat hep böledir! vedaLar koysada bazen gitmeq gerekir !!.

• Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...
  • Bir kapi kapandiginda digeri açilir; ama biz genellikle kapanan kapiya öyle uzun süre pismanlikla bakariz ki, hangi kapinin açildigini fark edemeyiz

Bir yürek nelere yeterse,bir can bir canı ne kadar severse,bir damardan ne kadar çok kan geçerse,yaşam ölüme ne kadar değerse,sende benim için o kadar değerlisin...

Dün akşam yine seni düşündüm bir şey tıkandı boğazıma ağlayamadım ölümmü yoksa sensizlik mi korkuttu ayırt edemedim çünkü farkı yoktu "ÖLÜM SENSİZLİKSE SENSİZLİK ZATEN ÖLÜMDÜ"

seni hiç özlemediğim kadar özlüyorum bu aralar neden bilmiyorum ama ben sadece senle mutluyum,beraber uyansak bütün gün sarılsak bana yeter bir tanem..

sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil yaşamak ölmek değil seni özleyipte görememek zor

Ya adın aklımda,ya aklım adında!ya gülüşün aklımda,ya durusun karşımda!ya ben çıldırıyorum,yada çok özlüyorum!ya özlemek çok güzel,yada özlenen çok özel…

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..
Meleklermekani.com - Aşka Sitem Eden Nickler

ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

ßNİ anlasın ßna kısmasın dilerim kıRIlmasın

içimDE seNDEn ßir paRçan vhar uYUtmuyor gaREZİ neDEn ßNa ßu kadERin

""""

!!..H€Rk€$ ßiR yA$** $€Ç€r v€ o $€çT!ğ! Ya$amIn ߀D€L!n! Öd€r..!!
!!...߀n g!tm€y! $€çT!m...!!
v€ $!mD! YaLnIzLıkLa öDüYoRuM...

HeR aŞk ArDıNa SaKlAr AcIsInI yA!... BeN aCıLaRa SaRıLdIm!... SeN yAnImDa OlMaYıNcA!...

kadéri dü$ün, yaptıkLarını sonra??qit vé aqLa...!!!

ßir Kéré qittin Ya Artık ßin Kéré Dönséndé ßo$...Sén ßéndé ßittin Artık Ömrüncé Sévséndé ßo$...!

Bilip söyledikleriniz yasadıklarımı ifade etmez...

Ruhumm Hep desenn deSenn. .Hala Benim Ezberimsin
Deliler Gibi Seni Özlüyorum

TaßiKi HeP DoğRu DeiLDi SeçimLerim ZaManı GeLdi $EREFSİZLeRiDe sevDim..

Ø yüzüMe bir keRe daHa bakmaN içiN- sensiz yaşLanmaya razıyım

Ø aFFeT demek içiN geç- ayrıLmak için erKen.. Karmakarışık düşünceLerim..

unuT demek koLay oLandı- unutmaK zoR... Çok ZOR!

ayRıLmak koLay- unutmaK zoRmuş meğer- haLa yanımdaSın sanki- hiç gitmiyorSun- git artık- yakamı bırak!

Ø ayrıLdığımız güN terK etti beNi mutLLuLuk..

Ø Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim...

Ø akLım aLmıyor senden geriSini.. Bir sen varSın birDe sevdan..

En çok beni severmiş o- Beni aramış- gözleri giderken! ...

KaßuL eT soNu YokTu ßir gün ayrıLacakTık

Değersizliğine verdim değerden utanıorm
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

sevgi

bir baktım sen yoksun ruya sandım ilk basta ama ne yazıkkı degilmiş sen beni bırakıp gitmişsin

Geri