Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :)

*Gizemli Kıs*

Yeni Üye
Üye
Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :)
sinirli erkeğe nasıl davranılmalı sinirli erkeklere nasıl davranmalı erkek insana davranmalı biri sakinleştirilir
Genelde erkekleri çıldırtmak için elimizden geleni yaparız ama sonrası çok kötü olur yaptığımız hatala kalırız. Peki meleklerim şeytanlıklara aklımız çalışıyor gelin bide onlara meleklik yapmaya çalışalım :) :)

erkek-93.jpg

Her zaman işler yolunda gitmiyor elbet. Ara sıra kavga, gürültüde olacak, olacak ki mutlu anların kıymeti bilinsin.
Biz kadınlar, annelik içgüdüsü sebebi ile, erkeğe nazaran daha verici, daha toparlayıcı ve daha yapıcıyız. Hal böyle olunca, tartışmalarda kadın biraz daha sakin kalan taraf oluyor ister istemez.
Kabul edelim ki; erkekler sinirlendiklerinde gözlerinin önüne inen bir “mantıklı düşünememe” perdesi sayesinde, ağzından çıkanı kulağı duymaz, etrafta olan biteni görmez oluveriyorlar.
Ne yapalım, bu da onların bir zayıf noktası…Çöpe mi atalım adamları böyleler diye…!
Elbette hayır.
Sinirlenmiş erkeği nasıl sakinleştireceğiz…?

Öncelikle hemen problem çözme kostümümüz olan, sıcak gülümseyişimizi ve sakin ses tonumuzu göstermeliyiz.
Erkeklerin çok sinirlendiklerinde biraz kendileri ile kalma isteklerine saygı göstermek çok önemli. Biz konuşarak ve anlatarak rahatlıyoruz, ama onlar susmayı tercih ediyor.
Ona biraz zaman verip, o sırada sevdiği bir içeceği ve ya bir yemeği hazırlayabilirsiniz.
Unutmayalım ! gülümseyen ve sakin ses tonlu kostüm halen üzerimizde.
Göz ucu ile takibe devam ediyoruz…!
Göreceksiniz ki; ihtiyacı olan alanı verdiğinizde ve ona “ben buradayım” mesajını ilettiğinizde, bir süre sonra sakinleşecek ve size sarılacaktır.
Unutmayalım, aslında her erkek annesinin kuzusu. Ve aslında bundan hoşlanmadıklarını söyleseler bile, hayatlarındaki kadından bekledikleri biraz sefkat, biraz anlayış…

Erkek sinirliyken asla üzerine gitmemek gerekiyor bu esnada kaş yaparken göz çıkartabilirsiniz biraz daha sakinleşmesini bekleyip daha sonra yumuşak bir ses tonuyla karşısına geçip konuşursanız konuşmanın temeli daha sağlam olacaktır

yardımm :(((

merhabalar. ben ismimi vermek ıstemıyorum. bir konuda size danısacaktım...akıllı ve olgun bır ınsanım, eşim bazı zamanlarda çok sinirli oluyor. annesi ve babası dahi ona laf geçiremiyor. cok sınırlı zamnlarında bana vurmamak için ya üstündekileri yırtıyor, ya da sağa sola vuruyor. siniri ise 5 dk bile sürmüyor. gece ise hiçbirsey olmamıs gb davranıyor...sarılıp yatıyoruz..tabı bnm kalbm kırıldıkça kırılıyor...sakın bır zamanında konuyu acınca moralı bozuluyor ve ben konuyu kapatmak zrnda kalıyorum.. yanı konusamıyoruzzz...konu kapanıyor..bu durumda ne yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevnrm...ben hayatımda boyle şeyler gormedım. anne ve babam bana bu sekılde davranmadı. boyle huyları da yenı cıktı. anlamadım gıttı....

yardimm

allah yardimcin olsun ayni erkek benim basimdadza var ama benimkisi cok hakaret ediyor 5 dk sonra birsey olmamis gibi davraniyor bende bilmiyorum ne yapicamii

en iyisi bir psikologdan yardım almak arkadaşalr tabi bunu iyi birdille eşinize anlatmanız gerekiyor.
Erkeleri idare etmek çok zorrr alalh hepimizin yardımcısı olsun:D:D

en iyisi bir psikologdan yardım almak arkadaşalr tabi bunu iyi birdille eşinize anlatmanız gerekiyor.
Erkeleri idare etmek çok zorrr alalh hepimizin yardımcısı olsun:D:D

Geri