Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :)

kadınlar susarak bir kenara sığınarak veya ağlayarak sinirlerini atabilirler ama söz konusu erkekler olunca bence bu durum değişiyor.. erkekler sinirlerini genellikle bağırarak veya biryerlere sataşarak yada saldırarak üstlerinden atarlar.. durumun saldırganlığa kadar gitmesini istemiyorsak tek yapmamız gereken şey onlar bağırırken onları sakince alttan almak ve onların istedikleri şekilde ilerlemek onların sakinleşmesi için en etkili silah olacaktır... erkeklerin sinirli anlarında onlar bağırırken eğer sizde onlara karşılık verirseniz onlar daha da hırçınlaşacak ve daha da sinirleneceklerdir.. bunun olmasını istemiyorsak tek yapmamız gereken sıcak bir gülümseme ile susarak onları sonuna kadar dinlemek.. eminim ki sonunda bağırmaktan yorulacaklar ve sakinleşeceklerdir eğer onlarla konuşmak istiyorsanız en doğru zaman onların sakinleştiği zamandır...

Ben 22 yasındayım. Esimle 6 yıldır birbirimizi sevdik sonra evlendik .Evleneli 10 ay oldu. Esim cok degişti beni sevmediini düsünüyorum ve onu hic taniyamadigimi. En ufak seylere büyük tepki veriyo be daha önce böyle bişi yasamadim nolur yardım edin

Mrb arkadaşlar 2 yil evliyim eşimi severek aldım ama eşim öncede bu kadar sınırlı değildi çok tartisi yoruz bana hakaretler ediyor çok üzülüyorum bende üzerine gidiyorum dayanamıyorum neyapicagimida bilmiyorum :(

bence çayına uyku ilacı atıp bi temiz dövün.:)

- - - Updated - - -

bence çayına uyku ilacı atıp bi temiz dövün.:)

ay hep severek aldık bacım.merak etme onların doğasında var.köprüyü geçene kadar herşey.ama alttan alma olayına kesinlikle karsıyım.o konuşucak ben susucam öylemi,kanser olurum ayol.en iyisi karşılıklı kavga.bi nevi sitres atma gibi düşünün.herkez içini boşaltsın sonra zaten barışılıyo:)ama içinize atıp kendi kendinizi üzmeyin.unutmayın hayatta sizden daha değerli kimse olamaz

Ay aynı benim kocamı yazmışlar onu ne sakinleştirebiliyorum nede laf anlatabiliyorum kendi kendine yorum yapıyor he he diyorum sessiz kalıyorum daha ona sen yanlışsın diyen yok her zaman hataların suclusu var oda ben hiç üzerine alınmaz bişeyi her zaman senin yüzündenle başlar konuşmalar
bendekini anlatmakla bitmez

kız hep aynı diyorum ya ,doğalarında var bunların.ama hiçte sakinleştirmeye falan uğraşamam,beni kim sakinleştiricek sorması ayıp?okurum onun çarkına:)o bağırıyosa ben daha fazla bağırırım.ve şunu unutmayın asla kendilerine onsuz yapamaz gibi hissettirmeyin.sizi avcunun içinde zannetmesin.aramızda kalsın:)kocamı çokseviyorum ve asla butür kavgalar yüzünden bırakmam.ama her seferinde daha kavgaya başlarken,bu yaştan sonra kimsenin kahrını çekicek değilim yarın gidelim hemen boşanalım diyorum korkuyo geri abım atan o oluyo şapşik:)unutmayın evin başı erkekse,boynuda kadın.boyun başı nereye isterse oraya çevirir.

yardımm :(((

merhabalar. ben ismimi vermek ıstemıyorum. bir konuda size danısacaktım...akıllı ve olgun bır ınsanım, eşim bazı zamanlarda çok sinirli oluyor. annesi ve babası dahi ona laf geçiremiyor. cok sınırlı zamnlarında bana vurmamak için ya üstündekileri yırtıyor, ya da sağa sola vuruyor. siniri ise 5 dk bile sürmüyor. gece ise hiçbirsey olmamıs gb davranıyor...sarılıp yatıyoruz..tabı bnm kalbm kırıldıkça kırılıyor...sakın bır zamanında konuyu acınca moralı bozuluyor ve ben konuyu kapatmak zrnda kalıyorum.. yanı konusamıyoruzzz...konu kapanıyor..bu durumda ne yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevnrm...ben hayatımda boyle şeyler gormedım. anne ve babam bana bu sekılde davranmadı. boyle huyları da yenı cıktı. anlamadım gıttı....

Geri