Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :)

buyuk ihtimal border line hastaligina yakalanmistir internetten arastir bu hastaligi

Slm hanimlar bn nisanlimla Iki senedir tanisiyorum ve Bir ay sonrada dugunumuz var sinirlendigi zaman Kendini Resmen kaybediyor hakaret ve Agiza alinmicak seyler soyluyor Bi defada El kaldirmisdi bana napicam HIc bilmiyorum Ondan ayrilmakda istemiyorum Cünki onu Cok seviyorum Ama boylede hayat yasanilmaz gibime geliyor cevabinizi bekliyorum

erkeklerle de olmuyor erkeksiz de :D daha sakinleştirme olayına geçmedim , şimdilerde sinir etmek daha güzel :oops:

Slm hanimlar bn nisanlimla Iki senedir tanisiyorum ve Bir ay sonrada dugunumuz var sinirlendigi zaman Kendini Resmen kaybediyor hakaret ve Agiza alinmicak seyler soyluyor Bi defada El kaldirmisdi bana napicam HIc bilmiyorum Ondan ayrilmakda istemiyorum Cünki onu Cok seviyorum Ama boylede hayat yasanilmaze gibime geliyor cevabinizi bekliyorum

Onu gülümseyerek sakince dinlemek mantıklı belkiii... bi kaç kez denedim fakat bana neden gülümsediğimi komik bişeyin olup olmadığını sordu.. Benim erkek arkadaşım çok sinirlii. 1.5 yıl tedavi görmüş ve yarıda bırakmış. O kullandığı ilaçlardan çok şikayetçiydi Bizde 7 aydır çıkıyoruz ve çok seviyoruz sevgimizden eminiz. Fakat çok kavga ediyoruz ve ben ondan uzaklaştığım için tekrar o ilaçları almaya başlamış ben bunu kötü bi şekilde öğrendim ve korkuyorum. Ailemde çevremde görmediğim bi durum.. tehlikeli mi.. bana zarar verir mi.. Aklım çok karışık ne olsa birden köpürüyor sonra gönül almak için uğraşıyor fakat onu yaparken bile sinirli.. Ne yapmalıyım yardım edinn..

benimdee erkek arkadasım cçok sinirli sabretmekte zorlanıyorum ne yapacağım bilmiyorum çok seviyorum zaten ayrılmak aklımdan geçmiyor

Geri