Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

günaydın kızlar hayırlı cumalar nasılsınız bende dün akşam erken gittim evime 8 de evdeydim beyazlarımı yıkadım sepet dolmuş taşmış :) quenn bugün doktora gidecekti kızlar bu arada tes miğde ağrısına tahin birebir bende miğde kanaması geçirdim bilirim miğde ağrısını çok zor ama sen sabahları aç karına tahin helvası yedir eşine kuzum allah acil şifa nasip eylesin

afiyet olsun canım ben evde herşeyi yapıyorum ya kokarsa koksun zaten bizim aspiratör bacası bir tuhaf başkası aspiratörü açtığında onun kokusu bizim eve doluyor bari kendim kokuturum en azından kendi balığımın kokusu:)

ben temizleyemem zaten tuaf oluyorum başım dönüyor :)
vede amerikan tip bizim mutfağın kapısı yok ee haliyle bütün odalara balık kokusu sinmesini istemiyorum zaten annemeler sağolsun aratmıyorlar her gittiğimde mutlaka hali hazır gibi pişiriyorlar

günaydın bebişlerrrr bugün hava çok güzel çıkıp gezesim alışveriş yapasım var.yarın kesin çıkacam ama pantolon alacağım kendime:)) eşim sınırsız alışveriş yapabilirsin dedi hahaha alışverişinnnnnnn gücü adına :ohoh: akşam güzel bir yemekten sonra eşimle film izledik "kim milyoner olmak ister?" yarışmasında fakir hint genci jamal zengin oluyordu:)) 8 oscarlı bir filmmiş fena değildi film
mısır patlattık portakal suyu hintli bir gencin kim milyoner ol
o film çok güzeldi ben çok beğenmiştim

ben temizleyemem zaten tuaf oluyorum başım dönüyor :)
vede amerikan tip bizim mutfağın kapısı yok ee haliyle bütün odalara balık kokusu sinmesini istemiyorum zaten annemeler sağolsun aratmıyorlar her gittiğimde mutlaka hali hazır gibi pişiriyorlar

işte bizim mütehait sağolsun öyle bir baca yapmışki ben yapmasamda benim ev balık kokusu ile doluyor mutfağın kapısınıda sürekli kapatıyoruz ama genede kapı altından sızıyor heralde gene tüm evi dolduruyor

günaydın kızlar hayırlı cumalar nasılsınız bende dün akşam erken gittim evime 8 de evdeydim beyazlarımı yıkadım sepet dolmuş taşmış :) quenn bugün doktora gidecekti kızlar bu arada tes miğde ağrısına tahin birebir bende miğde kanaması geçirdim bilirim miğde ağrısını çok zor ama sen sabahları aç karına tahin helvası yedir eşine kuzum allah acil şifa nasip eylesin

sağol canım aaaa bende ne yapsam diye düşündüm durdum sabah süt ısıttım tahini bilmiyordum evde tahinde tahin helvasıda vardı akşama yediririm

akşam babam yola kadar geçirdi önümüzde bir araba 3 4 kez kendi etrafında döndü ay dedik ne oluyor babamda bir korktu anlatamam ikimiz birden ne yapacağımızı şaşaırdım eşimde yanımda babam oha oha ay zaten onun konuşmalarına öldüm kaçmaya adım atamıyorum asger uğurluyorlarmış işte kendi çaplarında şekli yaratıyorlar

benim kardeşimde allah nasip ederse türgiye il sınırlarına girdi şafak türgiye

günaydın kızlar güzel geçsin gününüz
cumanız mübarek olsun Allah bugün ettiğiniz tüm duaları kabul etsin.
bebiş bekleyenlere Allah bebiş nasip etsin.
hamilelerimize kolaylıklar versin
borcu olanlara ödeme kolaylığı versin
iş arayanlara güzel iş versin
evlerimizden huzuru eksik etmesinnn
aminnnnnnnn

Geri