Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

pericim, buzdolabını nişanlın mı alacak canım?
gözün aydın şimdi yatak odası vs vs icin para biriktirmeye başlayabilirsin :D:D eksikler hiç bitmiyor çünkü
Allah evlenenlere kolaylık versin

canım nişanlım buzdolabını ve tv aldı onunda çok az kaldı bitiyo :)
amin canım ya büyükler moblyalarınızı alın ödenmeye başlasın diyolar sizce erken değilmi :zonked:

401256_392343907446794_195877217093465_1691068_1980386085_n.jpg
kızlar şuna bakın yahuuu :D:D istiyommm bundan hahahahahahah

yok canım bunu sormucaktım baldem cevapladı..ama bi kere daha onaylamıs oldun..sağol..ama bunlardan ayrı bi soruydu..ama konusmusken bişey sorayım bari hahahahaha..
benim düğün biliyon hazirandaydı..ben haziranın basında söylersem çıkacagımı bi sakıncası olurmu..

kanka dur beya sende çalış biraz daha hiç değilse çocuk olana kadar sonra ayrılırsın zaten çıkacak olsan bile ne kadar tazminat alacaksın ki bunları düşünerek doğru karar ver bebişimmm

ihbar güçlü bi kazanç kuzu 1 aylık brüt kazancın haklıysan peşine düşülmeli

anladım kuzum

yok canım bunu sormucaktım baldem cevapladı..ama bi kere daha onaylamıs oldun..sağol..ama bunlardan ayrı bi soruydu..ama konusmusken bişey sorayım bari hahahahaha..
benim düğün biliyon hazirandaydı..ben haziranın basında söylersem çıkacagımı bi sakıncası olurmu..

evlilik şartı 1 yıl içinde diyor.işveren gıcıklık yapablir önlemi alsan daha iyi olur ihbar yüklemsinler sonra kuzu 20 gün öncesinden hallet en az

canım nişanlım buzdolabını ve tv aldı onunda çok az kaldı bitiyo :)
amin canım ya büyükler moblyalarınızı alın ödenmeye başlasın diyolar sizce erken değilmi :zonked:

erken gibi ama büyükler bizden daha biliyor
bazı mobilyacılar önceden ödeme yapılıp sonradan üründe değişiklik yaptırma opsiyonunu açık tutuyor ama yinede risk var

Geri