Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

canım geçmişe bakamadım ki henüz, serviste değilim cafe'ye oturdum eşimi bekliyorum bebek görmeye gidicez

doktor bişey söylemedi canım iç dikişimde kayma olmuş o yüzden sızlıyor ağrı yapıyormuş prof. arkadaşıyla konuşacak mış tekrar diğer tabakaları açmadan düzeltceklerini
doktor baya eşime kızdı sen hanımına evde iş mi yaptırıyorsun senin karın sezaryanlı değil daha zor bir ameliyat geçirdi belki kıyaslama yapıyorsundur diye söylüyorum dedi
demir oranım yine düşmüş, nasıl başarıyorum bütün bunları anlamıyorum ama başarıyorum :(

baldemim geçmiş olsun cnaım tekrar demir oranın kaça düşmüş?

Eş olmak" ne demektir,hiç düşündünüz mü?
"Her şeyiyle aynı olmak" sanır bazıları ve yanılır.Bir çift çorap da "eş"tir mesela, tamamen aynıdır.Aynı anda kirlenir,aynı anda yıkanır,aynı anda giyilir ama farklı zamanlarda ve farklı yerlerden sökülür,yıpranır ve yine aynı zamanda atılır..
"EŞ" olmak,aynı olmak değil;her hâlükârda, BİR ARADA olabilmektir..

süpermiş tes.

bende sana katılıyorum kuzum :) doğumdan sonra çalışırsın 1 hafta neyse sigortadan paranı alırısn benim odada arkadaşım aldı şuan hala çalışıyor ama 2,500 liraya yakın para almış yani biraz düşün bunları zahmet çekmeden rahata erilmiyor maalesef çalışacaksın tabii boşunamı okul okuduk o zaman okumasaydık allah allah bu kız beni bazen deli ediyor gerçekten ev hanımı olda kafayı ye hiç değilse şimdi maddi özgürlüğün var oda gitsin elinden tam olur aaaaaa ne çok şey yazdım dimi neyse kuzum sen ne karar verirsen biz yanındayız ama dediğim gibi iyi düşün taşın

doğumdan sona alınan para nedi pinecim hiç duymadım

:dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu:

iyiki doğdun huzurcum, canım benim
sevdiklerinle beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu uzuuuuuun bir ömür diliyorum sana
iyiki varsın

Geri