Sivilce için Zoretanin kullananlar

• Konbuyu başlatan zerotaninciler
  • Başlangıç tarihi
Z

zerotaninciler

Forum Okuru
Sivilce için Zoretanin kullananlar
SİVİLCE İÇİN ZORETANİN KULLANANLARIN YORUMLARI

Selam Melekler Kulübü ben sivilceleri ile başı son derece dertte olan 21 yaşında bir bayanım bunu bana doktor verdi zerotanin kullan dedi kullanmaya başlayalı bir hafta kadar oldu benim göğsüme ağrı yoktu ağrılar başladı bende acaba bu ilacın etkisi midir kullanan var mı aranızda bana yardımcı olabilir misiniz lütfen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eved kullananlar var ama kullananlardan hiç böyle bir şikayet duymamıştım ben doktorunuz ile görüştünüz mü malum havalar buzz kesmiş durumda Tüm Türkiye'de mevsim normallerinin de altında ısı kaybı var acaba soğuk felan mı aldınız ?

Ya yok öyle soğuk algınlığımda yok ağrılar başladı acaba ilaçtan mı diye düşünmeden edemedim kullananlar yorumlarsa sevinirim

Yani size tavsiyem prospektüsünü okumanız yönünde olacaktır. Aldığınız ilacın içinden çıkacaktır bi inceleyim bakalım yan etkilerinde böyle bir şey var mı eğer yok ise ve soğuk algınlığınızda yok ise doktorunuz ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır diye düşünüyorum geçmişler olsun.

Teşekkür ediyorum bi inceleyim bakalım olmadı dediğiniz gibi doktor ile görüşeyim özele gitmiştim telefon açayım olmazsa tşk.

Geri