Siyah Saçlarımı Oryalsiz Sarı Yaptım(Siyah Boyalı Saç Nasıl Açılır)

Süper olmuş ya yüz şekline yakışmış bende bal köpüğünü seviyorum yalnız şu an saçlarım kızıl kahve acacağını sanmıyorum

merhaba benimde saçlarım siyah 1 seneye yakındır boyamadım..dipler koyu kahve kendi saçım..ince telli aynı zamanda belime kadar saçlarım.. sizce sarıya nasıl bir aşamayla döner..yardımcı olursanız sevinirim..

saçlar offf

bende sacımı açmak istiyorum ama sadece palette acıcı kullanıp soğan kabuğu rengine boyasam tutarmı?bu arada saçlarım siyaha boyalı...

benimde saçımda kına var ancak 6 ay önce kınaya boyamıstım neyse ben su an saçımı açmak farklı renge boyamak istiyorum açılırmı?

boyalı siyah saçı açmak mümkün değilmiş acaba doğal siyah saçımı boya il açtın bende şimdi koyu kahveye oyatacam saçalrımı hoşuma gitmezse geri eski rengime nasıl dönecem cesaret edemiyorum şimdiki saç rengim fındık kabuğu karamel arası bi renk

harika olmuş tek kelimeyle peki saçında yanma yıpranma fln oldumuu bnm acil siyahtan dönmemlazıım

Ya lütfen bana yardimmci olun en son yedi sekiz ay once sacimi siyaha boyadm bu renk tam olarsk ne zaman giderde acik bir renk yaparm kizil yada turuncu olasindan korkuyorm ne yapmaliyim lutfen yardim edin

Slm kizlar bende sacimi renkten renge boyayan biri olarak tecrubelerimi size yazicam...simdi ilk olarak siyaha boyanmis saclariniz varsa sakin haaa sakin acmaya yafa actirmaya kalkismayin oturur gunlerce aglarsiniz..saciniz sari tonlarina gelince waayyy mukemmell sarisin kiz olmuyorsunuz..tv deki unlulerin saclarina bakip sadece imrenelimm bence..benim saclarim siyaha boyali ve cok uzun kalin telli bi masa yapiyorum yada bi fon superrr...egerki baska bir renk istiyorsanizz sabirla sacinizi uzatacaksiniz boyali yerleri kestire kestireeee sonraaa kuafore gidip yap bi rofleee diyippp...isteee o zamannn wayyy beee super oldu diyebilirizzz kizlar...ablam sacini siyahtan bi actirdi eve bi geldi ablaa halilari saclarinla fircalasann mukemmel fircalarr dedimm resmen bi kazikk olmus saclar kopuyooo dokuluyoo sacini cekince lastik gibi uzuyoooo vedee agliyoooo ...bense bi banyoo ve saclarim uc gun bozulmuyoo seklii...salak olmayinnn..siyah saclarda superrr...hem paranizdan hem sacinizdan olmayinn...kuaforlerin umrunda bile degilll saclarinizzz...paraya bakiyorlar...benden soylemesiiii....

Saclarimi evde hurrem rengine boyadim ama koyu oldu açıcı olmadan evde rengi acmanin yolu yok mu ?

Geri