Siyah Tayt Kombin Örnekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Siyah Tayt Kombin Örnekleri
Uzun yıllardır moda dünyasın da gündemden düşmeyen tayt modelleri geçmiş yıllar da genellikle siyah renk olmakla birlikte günümüz de farklı renk ve tasarımlar ile bayanların vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor. Hemen hemen her bayanın elbise dolabın da bulunan tayt modellerinden sizlere bu yazım da asla modası geçmeyek diyebileceğim siyah tayt modellerini ve siyah tayt ile yapılan kombinleri paylaşıyorum. Özellikle kış ayların da çizmelerle çok rahat bir kullanım olanağı sunan siyah tayt modellerini farklı şekiller ile kombinleyebilirsiniz.
Günlük olduğu kadar özel günler de bile bayanlar tarafından tercih ederek kullandıkları tayt modellerini araların da birçok dünyaca ünlü bayanlar da severek kullanıyorlar.
tayt kombinleri (1).jpg
tayt kombinleri (2).jpg
tayt kombinleri (3).jpg
tayt kombinleri (4).jpg
tayt kombinleri (5).jpg
tayt kombinleri (6).jpg
tayt kombinleri (7).jpg
tayt kombinleri (8).jpg
tayt kombinleri (9).jpg
tayt kombinleri (10).jpg
tayt kombinleri (11).jpg
tayt kombinleri (12).jpg
tayt kombinleri (13).jpg
tayt kombinleri (14).jpg
tayt kombinleri (15).jpg
tayt kombinleri (16).jpg
tayt kombinleri (17).jpg
tayt kombinleri (18).jpg

Valla bazıları artık demode bulsada bende tayt modelinden asla vazgeçemeyenlerdenim. Deri kumaş penye ne ararsan her tayt modeli dolabım da mevcuttur;))

Öyle düşünen ler genelde vücut proporsiyonu bozuk hatunlar .Maşallah manken gibiyiz, hele sen .Taytların gözümün önüne geldi dolabın da her renkten mevcut bana da almıştık.Hala giyiyorum.Yenilemem lazım :)

Geri