Siz siz olun Red Bull içmeyin

ya zararli biliyoruz ama bazende de zinnde kalmak icin iciyoruz. Ben mesela cok icerim ama bu keyfine deyil günün yogunlugunu ve stressini onunla atmak istiyorum. Sanki o bana enerji ve güc veriyor gibi.
Bilemiyorum yani ne yapsam bundan sonra:ah:

Napıyonuz ? redbull aslında çok zararlı bişey allaha şükür hiç içmedim ama içmeyi istemiştim ve biara birşey öğrendim redbullun içinde içki varmış bi arkadaşım içmiş ve sonra hiç bişey hatırlamıyodum dedi uyudum uyandım sonra kafam çok kötü ağrıdı dedi bende kesinlikle içmemeye karar verdim dinimi sakata getirmeyim . burn içtim bir iki defa ama artık içmicem kolayıda ara içiyodum artık içmiyorum evde yasak var nese bu kadar yeter görüşürüz ...

355ml kutulardan gunde en az 2 tane icen biri olarak test ettim onayladim hicbir zarari yok azcik gobek yapiyo o kadar:)))

ayrica icindeki taurinin ne oldugunuda biliyorum ona ragmen cok seviyorum Allah basimidan eksik etmesinhahaha

ben dah yeni öğrendim red bull un içinde boğa sprmi varmış bunu bilmiyodum ... çok moralim bozuldu :(((

bende redbull hayranlarındanım.arkadaşlar gemide yoğğun çalışma ortamındayım.hergün en az bir tane bazı günler 2 ama bir seferinde 5 adet içtim yaklaşık 2 saat içinde.uykunuzu kaçırıyor sabaha kadar uyuyamaz oluyorsunuz.birde vücudu hızlı çalışmaya itiyor.ama hiç alkolle karıştırıp içmedim.onun zararlı olacağını düşünüyroum.birde taurine dediğiniz şeyi araştırın.zararından çok yararı var.herkes zararlı diye biliyor ama yanlış.taurine kalp damar ve şeker hastalığına bire bir.ama doktor kontrolünde alınmalı yani enerji içeceğiyle değil.dışardan tablet olarak sadece taurine olarak alınmalı.tabiki redbulda taurine cafein ile karışıyor.işte zarar ordan başlıyor:ateş le barut gibi yanyana geliyorlar.özellikle tip 1 şeker hastalığına taurine çok yararlı araştırmakta fayda var

Geri