Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

esena

Aktif Üye
Üye
Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali
kadın erkek boy farkı bayanlarda ideal boy ideal bayan boyu kadın boyu farkı olan sevgililer
sizce sevgili olsun evlendiğiniz erkek olsun aradaki boy farkı önemli mi önemli ise sizce en az kaç olmalıdır

Ce: Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

valla bana göre bir erkek herzaman için boy olarak bayandan uzun olmalı ve yine bana göre bayan erkeğin omuzlarına gelebilmeliki şöyle koltuğunun arasına alabilmeli bayanı :Dbu benim fikrim bilmiyorum kadın uzun olduğunda bana biraz ters geliyor..tabiki kafa yapılarının uyuşması oldukça önemli ama dediğim gibi ben erkeğin uzun boylu olmasından tarafım:)

bence önemlı deil önemlı olan aşk sevgı saygı anlaşabılmek gerısı teferruat:)

boy tabiki çok önemli değil ama erkeğin boyu daha uzun olsa daha hoş görünür 10-15 cm bile yeterli

Bencede en önemlisi birbirlerini sevmesi ama benim hosuma giden erkek ve kadinin ayni boylarda olmasi :)

Cevap: Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

benım boyum 1.60 erkek arkadasımın 1.93 benden 33 cm uzun :s bazen cok eylencelı oluyor mesela onda olan kıyafetlerın aynısının kucugu bende var ve oyle gezıyoruz bıraz komık olsada guzel :):):)

Cevap: Ce: Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

valla bana göre bir erkek herzaman için boy olarak bayandan uzun olmalı ve yine bana göre bayan erkeğin omuzlarına gelebilmeliki şöyle koltuğunun arasına alabilmeli bayanı :Dbu benim fikrim bilmiyorum kadın uzun olduğunda bana biraz ters geliyor..tabiki kafa yapılarının uyuşması oldukça önemli ama dediğim gibi ben erkeğin uzun boylu olmasından tarafım:)

her bir kelimene katılıyorum canım çok iyi ifade etmişsin..bencede öle :D

valla tam konuya deyinmissiniz... :D

benim icin boy farki cok önemli, ne benden kisa neden benimle ayni boyda olan biri ile yapabilirim...

yani EN AZ 10 santim. EN FAZLA 20 santim.

Cünkü bende pek ufak sayilmam 1.71 im :D:D:D

ama tabii anlasmak en önemlisi olsa bile, boyda BENIM ICIN en az okadar önemli yani :D

Bana göre her zaman erkeğin boyu kadından uzun olmalı kadın çok kısacık olsun demiyorum oda erkeğin omuzlarına gelmeli ozaman cok yakısır

Geri