Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

bence erkek her zaman bayandan uzun olmalıdır yada aynı boyda olmalı..bayanın uzun olması bence hoş olmaz

ben bu konuda ne dıyım bılmıyorum :D yanı benım erkek arkadasımla fazlasıyla fark varda en azını dusunemıyorummm . 1.93 e 1.60 :uhu: fazla fazla fark varrrrrr

ay mawiye katılıyorum adam uzun olcek hatunu kolunun altına alcek okadar yani .......hahaha

Canlarım bende erkek bayan da en az 10cm uzun olmalı diyorum... sebebini sorarsanırzdaa bayanların bazen de olsa (bazı bayanlar herzamanda giyebilirlerr) topuklu ayakkabı mevzuları oluyor ozelliklede onemli gunlerde... vee buda aynı boyda olan veyaa bayanın daha uzun oldugu durumlarda sorun oluyorr... pffff.. ben evliyim ve eşimle aynı boydayızzz dugune felan gtittiğimizde daha dogrusu ozel yerlere gittigimizde ben herzaman daha uzun oluyorum veeee dans etmek bazen işkence oluyor.. fotograf çekiliyoruzz askım yanımdaa minik kalıyorgerci o sorun etmiyorr ama bazen komikk duruyor :D

neyse hayırlısı olsun demek gerek ama eger hayatınızda birisi yoksaa uzun olan biirii secmekte fayda var... hmm boy farkını saymazsakk askımlaa aramızdaa uyum farkı olmayan hiç bir sey yokkk ve ben askımı cok seviyorum...

dert değil

ben boyum 178 ve kız arkadasım 154 boyunda.. topuklu ile çeneme geliyor. ama çok seviyorum. bazen keşke az daha uzun olsaydı diyorum. evleneceğiz yakında..

benle aynı boydaa olmasınn yeter birazz uzun boyluuu olsunn fazla da olmasın insan yanına yakışanı da isterrr yaniii...

çirkin_krallll

ya bir bayanın boyu ideal 1,65 olmalı malesef benimki 1,60 bana göre cok kısa ya :((((

Geri