Sizce hamile miyim yardimci olur musunuz?

Sirinee6

Yeni Üye
Üye
Sizce hamile miyim yardimci olur musunuz?
Ben yeni evliyim 3 aylık cok cocuk istiyoruz bi haftadir kassik agrim vardi ve kahverengi lekelenmelerim oldu 2 gün daha sonra pembe leke geldi adetime daha 4 gun vardi test yaptim pozitif cikti ama adet seklinde kanama oldu 3 gün boyunca sizce hamile miyim yoksa degil miyim?

Test nasıl pozitif çıktı gebelik testi mi yaptın tam anlatır mısın lütfen artı adet kanaması gibi dediğin şey 3 gün mü sürdü tam anlatırsan yardımcı olabiliriz sana.

Ben yeni evliyim 3 aylık cok cocuk istiyoruz bi haftadir kassik agrim vardi ve kahverengi lekelenmelerim oldu 2 gün daha sonra pembe leke geldi adetime daha 4 gun vardi test yaptim pozitif cikti ama adet seklinde kanama oldu 3 gün boyunca sizce hamile miyim yoksa degil miyim?
idrar testi yapıp mi pozitif sonuç gördün ilk 5 dk önemli idrar testlerinde sonrası çıkan sonuç geçerli değil dikkate almalısın. Yerleşme kanaması ise yaşadığın kanama 3 günden fazla sürmemesi gerekiyor ve yoğunlaşmaması gerekiyor.

idrar testi yapıp mi pozitif sonuç gördün ilk 5 dk önemli idrar testlerinde sonrası çıkan sonuç geçerli değil dikkate almalısın. Yerleşme kanaması ise yaşadığın kanama 3 günden fazla sürmemesi gerekiyor ve yoğunlaşmaması gerekiyor.
İdrar testi evet 5 dakikadan sonra bakmadim zaten basinda bekledim hemen ikinci cizgi geldi yani ilk gun biraz yogundu ama kesildi sonra 3.günde

Ekli dosyalar

• IMG-20190828-WA0013.jpeg
    IMG-20190828-WA0013.jpeg
    948,5 KB · Görüntüleme: 360
Test nasıl pozitif çıktı gebelik testi mi yaptın tam anlatır mısın lütfen artı adet kanaması gibi dediğin şey 3 gün mü sürdü tam anlatırsan yardımcı olabiliriz sana.
Yaa şimdi şöyle oldu geçen ay da adetimden 2 gün önce leke geldi kahverengi test yaptim negatif cikti sonra hemen adet olmuştum bu ay da yine kahverengi leke gelmeye başladı aynı zamanda kassıklarım çok agridi ve kahverengi olarak 3 gün sürdü sanırım sonra pembe geldi ama az damla damla bende yerlesme kanamasi diye dusunup idrar testi yaptim iki cizgi cikti gogus uclarim filan da cok agriyodu bide idrara cok sık çıkıyodum hani belirtilerde vardi zaten ama testi yaptim ertesi gun kanama seklinde oldu biraz yogundu persembe gunu basladi cumartesi aksam bitti adetim hep duzenli oluyor 3 unde oluyodum bi aydan bi aya acaba adet kanamasi mi bilmiyorum.

İdrar testi evet 5 dakikadan sonra bakmadim zaten basinda bekledim hemen ikinci cizgi geldi yani ilk gun biraz yogundu ama kesildi sonra 3.günde
Silik testler genellikle gebelik olarak geçiyor ama bazen kaset testler hatalı olabiliyor siz hemen hcg yaptırın sonuca göre kadın doğum doktoruna gidip muayene olun

Geri