sizce hamile olabilirmiyim

Dilek12

Yeni Üye
Üye
sizce hamile olabilirmiyim
Kızlar ben bu ay 2 gün önce oldum adetim bittikten hemen sonra ilişkiye girdim eşimle ilişki sırasında kanamaların oluyor ufak ufak koyu kahveli acikcasi korkuyorum birazcik gebe kalmak istiyorum 6aylik evliyim korunmuyoruz bu asama da 5gun devamli iliskiye girdim ve iki gündür sağlı sollu belim çok ağrıyor sanki bıçak saplaniyor gibi sizce hamile olabilirmiyim yarin bir kan testi yaptiraam çıkarmı bebek varsa

Selamlar dilek öncelikle yeni evlisin acele etmene gerek yok. Bunun haricinde beş gün sürekli ilişki, adet bitiminin ikinci gününden yada hemen sonra ki beş gün ise hamile kalma ihtimalin yok. Öncelikle, yumurtlama dönemi hesaplama konusuna bakmanı tavsiye ediyorum yumurtlaman olmadan hamile kalamazsın. Gebe olacağını düşünmüyorum.

Merhaba, birliktelik sonrası lekelenme, kanama olması rahminizle ilgili bir problemden kaynaklanabilir. + bu kadar kısa sürede de gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Gebe olup olmadığınızı ancak mensiniz de gecikme olunca akabinde test yapınca anlayabilirsiniz. Ayrıca ara kanamayı dikkate alın. Süreklilik gösterirse bir hekime görünüp muayene olun( kist,miyom,yara vs olabilir. )

Geri