Size nasıl yardımcı olabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Size nasıl yardımcı olabilirim?
ben hangi burçluyum
meleklermekani-8697.jpg

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra merhaba..

Tekrar aranızda olmak çok sevindirici... Açılımlara başlayacağım..

Sizden en başta rica edeceğim bir şey var..

Bu bölümü gelecekten haber almak için değil, sorunlarınıza çözüm istemek için kullanın..

Bunun dışında yapacağınız taleplere cevap verilmez ve yığılma olur, buda beni bunaltır.. Konuyu tekrar kilitlemek zorunda kalırım... Lütfen ama Lütfen olacak? olmayacak? ne zaman? gibi sorularınıza burdan cevap beklemeyin..

Sorunlu arkadaşlara yardımcı olmam için anlayışlı olun lütfen.. İş hayatımdan fırsat buldukça buralarda olacağım.

NOT: Talepte bulunmanız için gerekli kurallara uymayı unutmayınız.. https://www.meleklermekani.com/tum-...arot-actirmaniz-icin-bilmeniz-gerekenler.html

Sevgiler
Melekler Mekanı
Tarot Danışmanı
handanca

Merhaba,

Öncelikle aramIza yeniden katILmanIza sevindim, hosgeldiniz.

AsLInda buraya yazmak için çok teredüt ettim ama yinede cesaretimi toparlayIp size danismak istedigim bir konu var.

Suan kafam çok karI$Ik neye karar verecegime hangi adImI atacagIma pek emin degilim.
Kariyerimde yükselmek için okusammI (okulumu erteledim subat ayIna kadar). Yoksa benimle evlenmek isteyenlerin teklifini degerlendirsemmi bilmiyorum. (Daha önce evlenip bosandIm, bir kIzIm var).

$imdiden tesekkür ederim.

Sevgiyle! @->>------

Son düzenleme:
Merhaba Handanca, aramıza hoşgeldin,
ben erkek arkadaşımla ilgili çok karışık bir dönemden geçiyorum, bi çok iyi bi kötüyüz, tam herşey iyi giderken birden birşey çıkıyor. ben çok sabır gösteriyorum, birgün gerçekten herşeyin çok güzel olmaya başlayacağına inanıyorum, kalbimin en derininde hissediyorum bunu. benim ne yapmam gerekiyor? bana nasihatte bulunabilirmisiniz?ben teraziyim o da terazi. onunla bir yuva kurmayı çok arzuluyorum handanca...

Tekrar aramiza hos geldin Handan abla, seni burda görmek mutlu etdi beni...Umarim bundan sonra bukadar uzun bi ara verip kendini özletmesin...

Merhaba Handanca, aramiza hosgeldin,
ben birinden hoslaniyorum ve bi ara görüsüyorduk ve bi kac zamandir görüsmüyoruz sürekli bana seninle uzun uzun konusmak istiyorum diyor ama gerisi gelmiyor... acaba düzelecek mi yani eskisi gibi görüsmeye devam edecekmiyiz??? yoksa bosvereyim mi??? kednisi yengec ben koc

ayriyetten ben yüksek okul okuyorum, 2 yil isletme okudum ve basarili olamadim o yüzden baska bölüme basladim suan bilgisayar mühendisligini okuyorum ve 2. sinifdayim bu dönem bi tane dersten ücüncü kez sinava girecem acaba o sinavi kazanip devam edebilecekmiyim okuluma?? eger o ücüncü deneyimi kazanamazsam bu bölümde bitiyor...

Son düzenleme:
Merhaba Handanca, aramiza hosgeldin,
ben birinden hoslaniyorum,kendisi yengec (30.06.1985) ben ise koc (30.03.1985) aramizda ilerde ne gibi seyler olcak, yani yakinlasma evlilik vs. bu gibi seyler görünüyormu??? ben ayriyetten suanda yüksek okul okuyorum, okulumu basari ile bitirebilecekmiyim??? evlilik gözüküyormu bana???
simdiden cok tsk ediyorum...

canım bana düşmez belki bunu söylemek ama Handanca yukarıda çok net bir şekilde belirtmiş ne tür sorular sormamız gerektiğini, gelecekle alakalı sorular sormamalısın canım, handanca yoğun ve sadece ihtiyacı olanlara bakabiliyor... bence yukarıda handancanın yazdığı yazıyı oku

aa süper olmuş bu bölüm ben de istiyorum mümkünse...benim içim çok sıkılıyo küçücük sorunları bile kafaya takan bi insanım...eşimi seviyorum...1 sene 3 aylık evliyiz...bazen çok sorumsuz oluyo...borçlarımız var onları düşünüyorum bu arada da çocuk istiyorum...ama kafam karışıyo çocuk bizim için hayırl olur mu olmaz mı...eşimi nasıl biraz daha sorumluluk sahibi yapabilirim...bu sıkıntılardan nasıl kurtulabilirim...bi tarot bakarsanız sevinirim..yarınım aydınlık mı yoksa bu sıkıntılar katlanarak büyüyecek mi inan çok merak ediyorum...

herkes kadar bende çok sevindim ne yapacağımı bilemez haldeyim eski sevgilim için okuduğum okulu bırakıp onun okuduğu okula başladım üstelik o okula kayıt yaptırma ders seçme konularında bana çok yardımcı oldu biz sevgili olduğumuz zamanlarda o okula gelmemi istiyordu reddediyordum ayrıldıktan sonra gittim bu bi yandan benim için de çok iyi oldu bölümümden memnun değildim şimdi tamamen istediğim bir bölümde başarıyla severek okuyorum hayatımın hiç bir noktasında ayrı olmamızdan başka sorunum yok ve aşk işin içine girdimi her şey muhteşem olsa da eksikliği moral bozukluğu verdiği üzüntü bambaşka hiç bişeye adapte olamıyorum sanki hep yanlış bişeyler var okul haricinde görüşmüyoruz okulda yakın ilgili sıcak güleryüzlü ama haricinde ne arar ne yazar ne yapacağımı nasıl adım atacağımı kestiremiyorum ona karşı kapalı bir kutu gibi kimse ne hissettiğini ne istediğini bilmiyor ben hayatıma kimseyi alamıyorum unutamıyorum bi bilsem istemiyor diye bakmayacağım arkama ama sanki her vazgeçtiğimde hayır biraz daha sabır biraz daha bekle diye bir ışık çıkıyor bi yerden rüyalarım çıkmaz benim ama onunla ilgili rüyalarım çıkıyor ya yanımda ama ulaşamıyorum konuşamıyorum sanki aramızda binlerce kilometre var ya da ağzım mühürleniyor sanki kelimeler dökülmüyor bişey tutuyor sanki beni bu belirsizlik içinde git gel git gel darmadağın oldum bana ondan her şey umuttur ama elimi tutmuş olması kendi kendime yarattığım bir umut değildir ama ondan sonra hiç aramamış olması nedir ki ne yapacağımı bilemiyorum ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum hayırlısı dedim aylardır oturdum bekleyip kendi kendimi yiyorum. bi açılım yaparsan o kadar sevinirim ki

merhaba handanca abla bende uzun zamandır tarot baktırmak istiyorum sana nasıl başlasam bilmiyorum aslında ben 2 buçuk 3 yıldır birisini çok seviyorum hemde çok seviyorum ondan vazgeçemiyorum vazgeçmekte istemiyorum aslında ben ne kadar onu seviyor olsam da oda bana bir o kadar uzak bunu görebiliyorum o bana karşı birtakım oyunlar oynadı ondan soğumam için sonradan özür diledi benimde ona karşı hatalarım oldu araya sürekli konuşmadığımız zamanlar girdi sonradan tekrar konuşmaya başlamalar ama şimdi 2 ay oldu yine konuşmuyoruz ve ben ondan kopamıyorum bir türlü bundan sonrası için neler olacak neler yaşayacğımı bende bilemiyorum ama mutlu olmak istiyorum senden de bu konuda yardım istiyorum benim içinde açılım yaparsan çok sevineceğim benim burcum yengeç sevdiğim kişinin burcu kova şimdiden sana teşekkür ediyorum :)

Merhaba,

Öncelikle aramIza yeniden katILmanIza sevindim, hosgeldiniz.

AsLInda buraya yazmak için çok teredüt ettim ama yinede cesaretimi toparlayIp size danismak istedigim bir konu var.

Suan kafam çok karI$Ik neye karar verecegime hangi adImI atacagIma pek emin degilim.
Kariyerimde yükselmek için okusammI (okulumu erteledim subat ayIna kadar). Yoksa benimle evlenmek isteyenlerin teklifini degerlendirsemmi bilmiyorum. (Daha önce evlenip bosandIm, bir kIzIm var).

$imdiden tesekkür ederim.

Sevgiyle! @->>------

Kartlar hangi kararı verirsen ver başarılı olcağını gösteriyor. İkisinide yürütecek güç ve azim sende var. İkna yönünü kullan başarı seninle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri