Size nasıl yardımcı olabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nemi yapacaksın ? canım bekle gelsin.. Seni kıkandırmak için bazı şeylerde yapabilir. hiçç takma.. Sabırlı ol. Gelincede gereği neyse onu yap artık:)
Ahh ablacım ahh.. çok teşekkür ediyorum,bana cevap verdiğin için :) sen de olmasan napardım bilmem ki..Gelincede gereği neyse onu yap artık demişsin ya,sanki burnundan fitil fitil getir gibi geldi bana? :D Kahretsin seviyorum :( gelirse ne dicem bilemiyorum.. :D
Nese ablacım ben daha fazla meşgul etmiyim seni,gelince yazarım yardımcı olursun inşallahh.. :)

merhabalar, ben bi yazmistim, yazdigimdan bu yana bende gelismeler oldu... bilmiyorum belki yardimci olabilirsin acilim yaparsin, olamazsanda acilim yapmasanda canin sagolsun... :))
sevdigim cocuk bana yazdi, yazdigi günden bu yana hemen hemene her gün yazisyioruz... ama ben onun ne düsünerek yazdigini bilmyiorum, onu sevdigimi biliyor... kendimi ondan uzaklastirmak istiyorum ama malesef onun her yazmasinda kendimi ona kaptiriyorum... bana mail atmisti beni sevdigini yazmis ama bi iliski icin veya bi evlilik icin kendini hazir olmadigini ve benide üzmek istemedigini yazmis... ama bunlara ragmen benimle devam yazisiyor... ne yapmak istedigini bilmioyrum, bunu bilmedigim icin buda beni yiyip bitiriyor... ben ona bu konuyu kapatalim dedim, ama yapamiyorum... :( gercekten onun icin bu konu kapandimi?? yoksa bi beraberlik olcak mi yani tkr o konuya geri dönüs, bi ara cikiyor gibiydik tkr dönüs olcak mi??? aydinlatirsan cok cok sevinirim... kafayi yicem artik :(((
ne yapacagimi ona nasil davranacagimi artik bilmez hale geldim... diyorum bazen devam konus belki olur... sonra diyorum kendini kandirma olmaz, bosver yazisma... bilmiyorum :((
bu arada ben herkese cok güveniyordum... bazi insanlardan darbeler yedim, ve herkese herseyimi anlatiyordum, biliyorum ve artikda anlatmamaya calisiyorum ve anlatmamam gerektiginidde iyi bilyorum ;)

bu arada iyiki varsin handanca... allah seni sevdiklerine bagislasin, ve basimizdan seni hic eksik etmesin insallah :)) sana is hayatinda basarilar diliyorum ve allah yardimcin olsun...

sana positiv enerjiler gönderiyorum ;)

yazmayi unutmusum onun burcu yengec benim ise koc...

Son düzenleme:
merhaba handanca uzun bir aradan sonra seni görmek ne güzel..

benim sorunlu bir ilişkim var ilgisizliginden dolayı bir süredir ayrıydık tekrar barıstık kısa bir süre önce ama değişen bişey yok sanki eskisinden daha ilgisiz. ailevi sorunları var onun için fazla yüklenmek istemiyorum ama sabırda bir yere kadar. sana sormak istedigim acaba bosunamı kendimi yıpratıyorum yoksa sabredersem onu kazanıcakmıyım dogru insanmı sevgisi varmı yokmu emin olamıyorum bişeylerden kafamda bir sürü soru işareti beni birazda olsun aydınlatırsan cok mutlu olurum..
şimdiden tesekkürler hersey gönlünce olsun.

karşında aslında çok zor bir insan yok.. Sen cebelleşmeyi bırak sevgini göstermeye bak. İnan bazı çıkışların oluyorki çok düşünüyor.. Korkuyor bişey söylemeye.. Rahat ol biraz. Farkındamısın bilmiyorum ama bazen onunla yarış içindesin.. Bu şekilde devam edersen bu iş biter.. Hazır elindeyken toparlan. Sürekli moral ver. Güleryüzlü ve anlayışlı ol. Bu fedakarlıklar sana çok şey kazandırabilir.

canım ağzına sağlık çok mutlu oldum cevabını görünce sağol varol. yalnız handanım sormak istediğim şu.. bunun bana gelmesi için şuan engelleri var, engelleri aşıyormu bir çabası varmı? yoksa beni çoktan kafasından silmiş mi? çünkü bir kaç görüşmemzide o kadar olumsuz tablolar çizdiki... beni umutlandırmamak için böyle bir tavırmı takınıyor? arka planda bana belli etmeden uğraşmı veriyor.. lütfen beni aydınlat be canım ya

merhabalar, ben bi yazmistim, yazdigimdan bu yana bende gelismeler oldu... bilmiyorum belki yardimci olabilirsin acilim yaparsin, olamazsanda acilim yapmasanda canin sagolsun... :))
sevdigim cocuk bana yazdi, yazdigi günden bu yana hemen hemene her gün yazisyioruz... ama ben onun ne düsünerek yazdigini bilmyiorum, onu sevdigimi biliyor... kendimi ondan uzaklastirmak istiyorum ama malesef onun her yazmasinda kendimi ona kaptiriyorum... bana mail atmisti beni sevdigini yazmis ama bi iliski icin veya bi evlilik icin kendini hazir olmadigini ve benide üzmek istemedigini yazmis... ama bunlara ragmen benimle devam yazisiyor... ne yapmak istedigini bilmioyrum, bunu bilmedigim icin buda beni yiyip bitiriyor... ben ona bu konuyu kapatalim dedim, ama yapamiyorum... :( gercekten onun icin bu konu kapandimi?? yoksa bi beraberlik olcak mi yani tkr o konuya geri dönüs, bi ara cikiyor gibiydik tkr dönüs olcak mi??? aydinlatirsan cok cok sevinirim... kafayi yicem artik :(((
ne yapacagimi ona nasil davranacagimi artik bilmez hale geldim... diyorum bazen devam konus belki olur... sonra diyorum kendini kandirma olmaz, bosver yazisma... bilmiyorum :((
bu arada ben herkese cok güveniyordum... bazi insanlardan darbeler yedim, ve herkese herseyimi anlatiyordum, biliyorum ve artikda anlatmamaya calisiyorum ve anlatmamam gerektiginidde iyi bilyorum ;)

bu arada iyiki varsin handanca... allah seni sevdiklerine bagislasin, ve basimizdan seni hic eksik etmesin insallah :)) sana is hayatinda basarilar diliyorum ve allah yardimcin olsun...

sana positiv enerjiler gönderiyorum ;)

yazmayi unutmusum onun burcu yengec benim ise koc...

Canım biraz daha sabırlı olurmusun? Kolay değil herşeyin istediğimiz gibi olması. Sen bir çırak gibi onla ilgilen.. Onu dikkatli yapman gereken bir iş gibi gör.. Ne verirsen onu alırsın bunuda unutma.. Kartlar acele etmemeni öneriyor.. Fedekarlıklarının karşılığında hoş süprizler var. Çok seviyorsan şimdilik onun istediği şartlarda başla.. Göreceği sevgi ve ilgi karşısında onda değişiklikler olacaktır.. Kartlar bunu söylüyor.. Kendini üzme.. Moralini iyi tut. Güzel moral ver.. Unutma vakti gelmeden hiçbirşey olmaz..

merhaba handanca uzun bir aradan sonra seni görmek ne güzel..

benim sorunlu bir ilişkim var ilgisizliginden dolayı bir süredir ayrıydık tekrar barıstık kısa bir süre önce ama değişen bişey yok sanki eskisinden daha ilgisiz. ailevi sorunları var onun için fazla yüklenmek istemiyorum ama sabırda bir yere kadar. sana sormak istedigim acaba bosunamı kendimi yıpratıyorum yoksa sabredersem onu kazanıcakmıyım dogru insanmı sevgisi varmı yokmu emin olamıyorum bişeylerden kafamda bir sürü soru işareti beni birazda olsun aydınlatırsan cok mutlu olurum..
şimdiden tesekkürler hersey gönlünce olsun.

Evet boşuna kendini yıpratıyorsun.. Onun ilgisizliği varsa sen ilgilen canım.. Sorunları olabilir.. Bir kere senden emin olmalı bu insan.. Böyle bir zamanda göstereceğin yüksek anlayış onu kendine geirebilir. Bu şekli ile ikinizede bir faydası yok ilişkinizin. Aşkınızda ilerleme, yüksek sevgi olacağını gösteriyor kartlar.. O zamana sevgiylemi gitmeyi düşünürsün oturarakmı? Sabırda bir yere kadar ama. Sabır oturup beklemek yada herşeye susmak demek değildir. Kendini ön plana çıkar biraz..

canım ağzına sağlık çok mutlu oldum cevabını görünce sağol varol. yalnız handanım sormak istediğim şu.. bunun bana gelmesi için şuan engelleri var, engelleri aşıyormu bir çabası varmı? yoksa beni çoktan kafasından silmiş mi? çünkü bir kaç görüşmemzide o kadar olumsuz tablolar çizdiki... beni umutlandırmamak için böyle bir tavırmı takınıyor? arka planda bana belli etmeden uğraşmı veriyor.. lütfen beni aydınlat be canım ya

Yazdığım mesajı oku ve uygula artık herşeyi sorun olarak düşünmekten vazgeç mesela... Arada kızdırıyorsunuz beni bak.. Kafamızdaki soruları şimdilik kenara alalım.. Uygulamaya koyulalaım.. parolan bu...

Ablacımm biliyorumm kızıyosun bana ama ... Hergece rüyamda onu görüyorum Bilinç altımda olduğu içinmi görüyorum bilmiyorum ama yoruldum aartıkk. Yardım et lütfenn... Son bikez daha tarot açamazmısınn. Yada bana bi yoll göster nolur. Hersabah uyandığımda bittii , unut ,o defter kapandı diorum kendi kednime kabulleniyorum da ama sonra içimde bişey oluo vazgeçme bekle dio.. Ve benn hala çok karışığımm... Seni sıkmakta istemiyorum ama bu meleğinn çok zorr durumda ablam.. :(

Ablacımm biliyorumm kızıyosun bana ama ... Hergece rüyamda onu görüyorum Bilinç altımda olduğu içinmi görüyorum bilmiyorum ama yoruldum aartıkk. Yardım et lütfenn... Son bikez daha tarot açamazmısınn. Yada bana bi yoll göster nolur. Hersabah uyandığımda bittii , unut ,o defter kapandı diorum kendi kednime kabulleniyorum da ama sonra içimde bişey oluo vazgeçme bekle dio.. Ve benn hala çok karışığımm... Seni sıkmakta istemiyorum ama bu meleğinn çok zorr durumda ablam.. :(

Bak canım bu kadar acı çekiyorsan al karşına konuş.. İnan bunun bile faydası olur. Açıkça sor.. Ha olumsuz şeyler bekliyorsan bu konuşmadan, hiç uğraşma o zaman daha çok acı çekersin.. Senin için dua edeceğim.. Az daha sabırlı ol oldumu..

Biliyosun ablacımm kızz arkadaşı var bu sefer aradığı mutluluğu bulduğunuda söylemişti,Ama nedense bu bana pekk inandırıcı gelmemiştii..konuşmak istediğimde bana karşı çok acımasız oluyor. Sanki bana karşı çokk sinirli neden bilmiyorum ama bana acı vermekten resmen mutlu oluyor (tıpkı seninde sölediğin gibi beni üzgün görmek istiyo galiba ama neden böyle birşey istiyo bilmiyorumm.)Sen msj atma dedinya ablacım o zamandan sonra hiç msj atmadım.. Sabırlı olmaya çalışıcam ablam çokk sağolll dikkate alıp yanımda olduğun için.Seninlee paylaşınca rahatlıyorumm. Seni seviyorumm ablacmm.Mutluluk Melekleri hep başucunda olsun...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri