Size nasıl yardımcı olabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazdığım mesajı oku ve uygula artık herşeyi sorun olarak düşünmekten vazgeç mesela... Arada kızdırıyorsunuz beni bak.. Kafamızdaki soruları şimdilik kenara alalım.. Uygulamaya koyulalaım.. parolan bu...

handanım sağolasın ilginden dolayı tekrar teşekkürler... sabretmek ne kadar zor ah bir bilsen... o kadar uzun süre sabırla bekledim ki.. şimdi inan 1 saat bile bana yıl gibi gelir olur oldu...söylediğin gibi ona destek olmaya çalışacağım ama uzun bir aradan sonra bugün görüştük.. ben böyle ketum adam görmedim... söylediği şey... seni umutlandırmak istemiyorum oldu...bir şey olacaksada bunu görecekmişiz.. gözlerinden sevgi akıyor.. 8 senedir tanıdığım gözler yanılamam...bana kızma inşallah ama ne çektiğimi bir Allah bir ben bilirim... karşımda bana düşkün bana üzülen beni sevdiğini bildiğim ve harekete geçmyen bir insan var... benim bilmek istediğim bana geliyormu... verdiğin cevaba istinaden tekrar soru yöneltmek istemezdim ama inan o kadar merak ediyorumki... tekrar sağolasın..

Ben bişeyyy yaptım ablamm :(

Son düzenleme:
Ablacım ben dayanamadım msj attım gece... Cevap vermez hatta kim olduğumu sorar , numaramı çoktan unutmuştur diye sonradan pişman oldum ama düşündüğüm gibi olmadı. Kısa cevaplar verdi ama yine verdi.. Doğrumu yaptım bilmiyorum ama dayanamadım ablacım :( Bundan sonra üzerine gitmek istemiyorum artık,arada bi hatır sorucam o kadar... Belki bi durum banada iyi gelecek..İş için aklımdada bazı düşünceler var antalyada çalışmak istiyorum ama antalya die diretmek ne kadar doğru bilmiyorum... Bu konudada desteğine ihtiyacım var ablacım... Napmalıyım :? Biizm için sonkez bi açılım yapamazmısın ablam? Boşamı kürek çekiyorummm? Bu arada iyiki varsın ablacım varlığını bilmek, orda olduğunu bilmek bana iyi geliyorum...

ee napalım tekrardan yazacak bilege kuvvett:)
mrb ablacıgım hoşgeldin yeniden. nerden başasamki bilemiyorum
ben bundan 3 yıl önce birisiyle tanıştım bir buçuk yıl devam ettik sonra bazı sorunlar oluştu ayrılmak zorunda kaldık bu giderken sırf ben unutayım diye bana türlü oyunlar oynadı ben çok kırıldım ve bu gitti benden. daha dogrusu o gittigini zannetti bende öyle zannettim. dogum gününde ileti bıraktım 5 ay sonra gördü neyse yıl bitti 2010 geldi benim dogum günüm için 4 gün önceden ileti bırakmaya gelmş tabi biz bu arada karşılaştık ben ona kırılmıştım çok kızdım resmen kan kustum hiç bişey demedi megerki hastaymış agır bi hastalık geçirmiş iyi olup olmayacagı belli degilmiş iyi olunca geldi karşılaşacagımızı bilmiyoduk benim sinirim yarım saatte geçti 1 yıllık sinirim ona karşı tuzla buz oldu gitti. biz şimdi 9 aydır yine tlf da devam ediyoruz bilmiyorum kalayıım mı gideyimm bilemedim abla benim içınde açılım yaparsan sevinirim.. zor durumdayım ne yapam

adı mustafa 84 dogumlu başak burcu

adım havva 92 dogumluyum kova burcuyum yükselenim başak

Ne varsa çevrende umrunda değil sanki bu aralar..Ne oluyorsada bu seni mutlu etmiyor sanırım.. Beklenilen şeylerin olmaması canını sıkıyor..
Konu herneyse ayrılık çıkıyor.. Güvensizlik uyumsuzluk oluşmuş sanki..
Sen kaybetme ile karşı karşıya isen ve kurtarma gibi bir amacın varsa onun beklentilerine cevap veremediğin olmuş bu durum..
Burada ne yapabilirsin bilmiyorum.. Sorununu bilmiyorum.. Onu tanıyan sensin canım..
Onu anlamalı ve fedakar olman gereken zamanlarda bunu hissettirmelisin..
Yıpranmış görünüyorsun.. Ama şunu bilki bu ilişki hala devam ediyorsa kurtarmak için zamanın var..

iliskiyi kurtarmak için sadece ben çabaladım şu zamana kadar böyle olduğuna inanıyorum.yaklaşık 6 gündür sevgilimden haber alamıyorum..kendisi calısıyor.kontoru yok ama işe gitmeden önce ki zamanlarda biryerden illaki ulaşırdı diye düşünüyorum ödemelide olsa bir çağrı atardı..ben mesaj atıyorum karşılık alamıyorum...ne yapacağımıda bilmiyorum değişti herşey değişti :S perişan bir haldeyim ondan haberim yok onun benden haberi yok....ve bu ilişki 1.5sene oldu halada devam ediyor..

acaba sitedeki bir sorundan mı siliniyor mesajlar? yoksa soru buraya uygun görülmediği için mi? eğer bilebilirsem çok mutlu olurum. en azından sizleri rahatsız etmemiş olurum

slm

ben bir sene önce sevgilimden ayrildim ve suan kendisi evli bana geri dönecekmi esinden ayrilacakmi beni gercekten sevip sevmediyini merak ediyorum kafamda sorulara gitikce azalacagina cogaliyor zaman zaman cvp bulamiyorum hayatim alt üst oldu kendimi onu düsünmeden alamiyorum ama bazende o giti diye düsünüm icimde istemesemde baskasina karsi bir hayranlik var adi emre en cok istediyim eski sevilimin bana geri dönmesi ama eger dönmeyecekse de emreyle aramda bisey olacakmi meak ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri