Size nasıl yardımcı olabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handan abla. 13.11.1987 dogumluyum. daha once hiç ilişkim olmadı.Şuan hoşlandıgım biri var 14.09.1984 dogumlu bi başak burcu biraz cekiingen ,kafa karıştırıcı .. 2 aydır çok samımıyiz benimle ilgileniyordu şimdi biraz uzaklaştı.benim ondan hoşlandıgımı da anladı .İlgisi sadece arkadasca mı yoksa daha mı farklı anlayamıyorum Nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum .Uyumlu muyuz? aşkta mutlu olamayacak mıyım

Son düzenleme:
handancaaaaaaaaaaa çook teşekkür ederim yorumun için bende acele etme istemiyorum evlilik için o ço acele ediyo herşeeyin güzeelikle olmasını istiyorum hayırlısı olsun bakalım

Son düzenleme:
Peki nedir seni mutsuz eden. Kartlarda hep karanlığa baktığın görülüyor.. Oysa tatlı dilin güzel cümlelerin neler yapar bunu sen benden daha iyi biliyorsun..

Kendine karamsar bir tablo çizmekten vazgeç.. Dahada iyi olmanız olanaksız değilki canım.. Sakin ve sabırlı ol derken canlılığınıda kaybet demedim.. Onunla ilgini artır. Neden mutlu oluyorsa onları yapmaya çalış.. bu Fedakarlık elbette ödülsüz kalmayacak..

mrb handanca ne kadar tşk etsem az... bu aralar karamsarım galiba insanın bazen hiçbirşeyin düzeleceğine inanmadığı günler olur ya bende o günleri geçiriyorum... belkide hep ben adım atıp karşılığını alamadığım için böyle karamsar oldum ... beni hayata bağlayan tek şeyin kızım olduğunu düşünüyorum ama biraz daha çaba göstereceğim mutlu olmak için bidaha tarot açtırdığımda karanlık değil aydınlık çıkacak bana da şu yorumundan bile güç aldım okurken gözyaşlarını tutamadım her sıkıntının bi bolluğu olurmuşş tşkler handanca iyiki varsın....

Hiç korkma canım bişeyden.. Nişanlanan kişimi sana dönüş yaptı tekrar anlayamadım..Eğer öyleyse tekrar şans vermeni tavsiye etmem.. Ama seviyorum onsuz yapamamda diyorsan bu sefer sen kendini öne al..
Bunun dışında yakında karşına çıkacak biri olacak. O kuruyan dallarının yeşermesine yardımcı olacak canım..
Çalışıyormusun yazmamışsın ama parasal anlamdada mutluluk görünüyor..
handancaa canımm çook teş ederim sana yok o değill o öldü benim için .bu başka biri ama çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşamaktan evet canımm çalışıyorum çook sağoll handanca Allah razı olsun senden

merhaba handan abla. 13.11.1987 dogumluyum. daha once hiç ilişkim olmadı.Şuan hoşlandıgım biri var 14.09.1984 dogumlu bi başak burcu biraz cekiingen ,kafa karıştırıcı .. 2 aydır çok samımıyiz benimle ilgileniyordu şimdi biraz uzaklaştı.benim ondan hoşlandıgımı da anladı .İlgisi sadece arkadasca mı yoksa daha mı farklı anlayamıyorum Nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum .Uyumlu muyuz? aşkta mutlu olamayacak mıyım

Açılım talebinde bulunmadan önce kuralları okuyunuz...

Ablacımmm seni tekrar görmek ne kadar güzel bilemezsin..:f040: :) Hoşgeldin..

Benim deste kartlarım var kendi çapımda kendime bakmaya çalışıyorum ama daha çok yeni olduğum için iyi yorumlayamıyorum..

Benimle geçen yıl çok ilgilenmiştin.. çok büyük hakkın var.. Allah razı olsun senden..
Hoşlandığım biri vardı.. Onunda benden hoşlandığını biliyordum sende doğrulamıştın.. ama gel gör ki onunla bir sonuca varamadık. ne o açıkladı ne de ben. :) Zaten benim gönlüm başkasına kaydı. Bana fal baktığında, "yakınında biri var sana hayran" demiştin. Bende birtürlü çözememiştim bu yakınımdaki kişiyi. birinden şüpheleniyordum. acaba o mu diye kendi destemle bakmaya çalıştım. sonuç olumlu. tabii benim yorumuma göre.. kendimden emin değilim, doğru yorumladığımı sanmıyorum.. senin hislerine çok güvendiğim için birde senden duymak istedim..
Birde bu kişiyle 2 yıldır tanışıyoruz.. arkadaşız konuşuyoruz.. belli etmemeye çalıştığını farkediyorum.. ama yine de kendisinden duymadıkça sevgisini, kendimi kandırmak istemiyorum. Ben oğlak burcuyum o da balık..
Çok öpüyorum seni ablacım.

Merhaba Handanca,tesadüfen açtım şimdi ve aramıza geri döndüğünü görünce bir mesaj gibi algıladım bunu, inan çok sevindim. O kadar karışık bir dönemdeyim ki anlatamam. karmakarışık şeyler yaşıyorum, bazen aklımı kaybeder gibi oluyorum. ben hayatımdaki kişiyi çok seviyorum ama onu bana sevgisi var mı bilmiyorum. sence bana karşı neler düşünüyor, yani bana karşı hislerinde ciddi mi? onunla hep beraber olmak istiyorum ama bunu şimdilik mümkün değil, sence umut var mı, yani bizim durumumuz için ne diyor kartlar? şimdiden çok teşekkürler, gözlerine, emeğine, zamanına sağlık. ben ve o teraziyiz

Bende tarot bakmayı çok istiyorumm... Kartlarını nereden bulabilirim ablacım ?

Son düzenleme:
Ablacımmm seni tekrar görmek ne kadar güzel bilemezsin..:f040: :) Hoşgeldin..

Benim deste kartlarım var kendi çapımda kendime bakmaya çalışıyorum ama daha çok yeni olduğum için iyi yorumlayamıyorum..

Benimle geçen yıl çok ilgilenmiştin.. çok büyük hakkın var.. Allah razı olsun senden..
Hoşlandığım biri vardı.. Onunda benden hoşlandığını biliyordum sende doğrulamıştın.. ama gel gör ki onunla bir sonuca varamadık. ne o açıkladı ne de ben. :) Zaten benim gönlüm başkasına kaydı. Bana fal baktığında, "yakınında biri var sana hayran" demiştin. Bende birtürlü çözememiştim bu yakınımdaki kişiyi. birinden şüpheleniyordum. acaba o mu diye kendi destemle bakmaya çalıştım. sonuç olumlu. tabii benim yorumuma göre.. kendimden emin değilim, doğru yorumladığımı sanmıyorum.. senin hislerine çok güvendiğim için birde senden duymak istedim..
Birde bu kişiyle 2 yıldır tanışıyoruz.. arkadaşız konuşuyoruz.. belli etmemeye çalıştığını farkediyorum.. ama yine de kendisinden duymadıkça sevgisini, kendimi kandırmak istemiyorum. Ben oğlak burcuyum o da balık..
Çok öpüyorum seni ablacım.

Güzel cümlelerin için teşekür ederim.. Canım gelecek anlamında açılımlar artık yapmıyorum.. Sorunu olan meleklerimize az olan vaktimde alacakları tedbirler anlamında yardımcı olmaya çalışıyorum.. Anlayacağına inanıyorum. sevgiler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri