Sizi kızdıran tatlı yüzüne bakınca kızmaya kıyamadığınız kimler var ?

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Sizi kızdıran tatlı yüzüne bakınca kızmaya kıyamadığınız kimler var ?
Ben çok agresif biriyim bana yanlış yapanın anasından emdiği sütü burnundan getiririm ancak ne yaparsa yapsın eşime kızamıyorum. Onun o sevimli tatlı yüzüne bakınca tüm kızgınlığım aklımdan uçuveriyor. Ha birde canımın canı evladıma kızamıyorum .Sizinde hayatınızda kızamadığınız birileri var mı ?

Bende sevgilime kızamıyorum öyle duygusal öyle naifki kızdığım küstüğüm an ağlıyor çok içerliyor tıpkı küçük bir çocuk gibi . O beni istemsizce üzüyor biliyorum onu o kadar çok seviyorumki uzun süre küs kalamıyorum

Kardeşime kızamıyorum geçen gün yeni aldığım ve benim hiç giymediğim kot pantolunumu benden habersiz giymiş ve leke yapmış bi dünya para saymıştım ona kızgın olsamda kızamıyorum

çok samimi olduğum bir can dostum var kendisi biraz patavatsız konuşur kızamıyorum ona, aslında kötü bir niyeti olmadığını biliyorum ama bazen çok kırıcı oluyor çok sevdiğim için kızamıyorum

Bende çok sinirli biriyim öyleki bazen kavva etmeye yer arıyorum damarımda tutarsa eyvah eyvah karşımdakinin haline ama eşim bi başka kızıyorum kızıyorum ama küs kalamıyorum ne yapar eder konuşur iyide yapıyor :)

Geri