sizin o ÇOK aşık oldugunuz popstar benim sevgilimdi

• Konbuyu başlatan nawal
  • Etiketler
    sevgilim
nawal

nawal

Yeni Üye
Üye
itiraf ediyorum sizin o çok sevdiğiniz popstar benim sevgilimdi egitimim yüzünden birlikteliğimiz bitti fotomodelim ben tabuları olan bana hep iyi davrandı hiç öpüşmedik yada hiç yatmadık diger erkeklerden farklıydı herkızın istediği tarzda bir sevgiliydi ...ama ben onu hiçbir zaman sevmedim sadece saygı duydum...o şuanda nisanlandı umarım mutlu olur ve hiç ayrılmaz... itraf ediyorum gizli gizli onu hala arıorum evine gidiyorum ve onun fanalrıyla fanmış gibi yazışıorum akıllı birkaç fan sezmiş gibiler ama hadi hayırlısı =) :) sık sık itiraf etcemm yasadıklarımı.....

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Kesinlikle doğru söylüyor :)
acıkcası nawal benim o adama bi fanlıgım yoktu :)
sadece bazııı sarkıları ağlatıyo beni :) bu aralar tövbeliyimi dinliyorum :)
ben aşkınaa tövbeliyiimmmm

nawal

nawal

Yeni Üye
Üye
hımmm belki birgün yeniden keşisir yollarımız çok isterim ben bak o ufak sevgilisi ne kadar büyümüş bir görsün..... =)

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
:) bi ben yakından göremedim onu :D
görsemde zaten ne bilim ilgimi cekmez galiba benimm ahahah :D:D

nawal

nawal

Yeni Üye
Üye
isim vermeyelimm =) =) sadece itiraf etmek istedim..... kimliğimi ve onun kimliğini acıklayamam....

Dişeps

Dişeps

Yeni Üye
Üye
ya bende çok merak ettim isminin baş harfini ve gözlerinin rengini söyle biz buluruz:ehi:

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
bence gökhan özen ben aşkına töbeliyim...

bende itirafta bulunucam tüm tesiste soruyolar özerle cıktınmı yemege die hayır diyorum evettttttttttttttttt cıktımm özerle yemege fb futbolcusu özerle... allahım rüyagibi bır gundu ...

nawal

nawal

Yeni Üye
Üye
evet

gerçekten harika bir insn halada öle benim fikrim hiç değişmedi .ama onu sevmıorum buda bir gercek ;)

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Gökhan Özen demek aşık değilim tipim değil :)

Ama sesi güzel :)

nawal

nawal

Yeni Üye
Üye
peki gözleri yeşil.... isim vermek istemiıyorum o nisanlandı bende nisan yolundayım diyelim. .. gözleri yeşil biri....

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Gökhan özen mi yoo ben sevmem hiç tipim değilll:D

Ama kişiliğini bilemem tabii..

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
:)))) kişilik olarak iyi olabilir ama benimde tipim değil bilirsin yavrum :D

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
valla bence ıı bırı gokhan özen tabı bahsettıgımız bu ınsansa bu arada senıde merak etmedım deıl yanı kımsın dıe?

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
narçiçeğimm İtiraf Ediyorum 11
E İtiraf Ediyorum 8
melek derya İtiraf Ediyorum 11
ışılsu İtiraf Ediyorum 9
ışılsu İtiraf Ediyorum 9
HURHUR İtiraf Ediyorum 22
SadmiN İtiraf Ediyorum 26
Pasaklı Tanrıça İtiraf Ediyorum 13