sizin o ÇOK aşık oldugunuz popstar benim sevgilimdi

• Konbuyu başlatan nawal
  • Etiketler
    sevgilim
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selam arkadaşlarım,
3 sayfa yazı okudum itiraf edenin dediği kişiyi çıkartamadım :D madem itiraf ediyorsunuz yahu isimde verin meraklandık şimdi bir kamyon yazı okuduk sonuç; koskocaman sıfır.

Ben atayımda bari yerine otursun. O kişi evet arkadaşlarım merak edenler o kişiii.
O kiişiiiiii
yahu o kişi kim kim :D:D çatlatmayın adamıda söyleyin alla allaaaa.

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Benim şüphelerim ve elimdeki ipuçları artı sezgilerim bana bu kişinin Gökhan Özen olduğunu söylüyor:D

sugarwowan

sugarwowan

Yeni Üye
Üye
tabi ki gökhan özen.ayrıca evlendi.....

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
neyse gıtmıs herkez kendı yoluna sımdı gelelım sana sende o sektordeymıssın tatlım nawalcım senın ısım ne ?

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
UzakMavi' Alıntı:
:D gülüyorum geçiyorum sadece bu saçmalığa :D
:) sacmalık olduğunu düsünebilirsin ben yakın arkadaşıyım insanları keklicek seylerle urasıcakta değiliz burda :) herkes bicok sey itiraf etmis oda bunu itiraf etmek istemis .. senin basından gecse eminim normal karsılardın.

nawal

nawal

Yeni Üye
Üye
UzakMavi' Alıntı:
:D gülüyorum geçiyorum sadece bu saçmalığa :D
gülünecek başka konu bulamadın herhalde...
yaşasaydın böyle bir şey sen itiraf ettiğinde bizde gülerdik
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ..

bitaneyim61

bitaneyim61

Yeni Üye
Üye
kesinlikle gökhan özen:D:D bende cok sevıyorum uzaktan akrabasının ogluyla aynı dershanedeydık biz:D sevımlı ıansan ama yaaaa:D

twins

twins

Yeni Üye
Üye
tabiki gökhan özen ama evlendi lisedeyken resmen aşıktım ben ona ya hep posterlerini asardım odama ama şimdi geçti gençlik aşkı işte:))

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
twins' Alıntı:
tabiki gökhan özen ama evlendi lisedeyken resmen aşıktım ben ona ya hep posterlerini asardım odama ama şimdi geçti gençlik aşkı işte:))
aynen tatlım yaa bayılıyorum gökhan özene onu çook seviyorum şarkılarına hastayım lısedeyken daha bi baska ayrıca arkadaşım mademkı adını söylemiyseksin niye buraya yazıyosun itiraf ediyorum die hadi sölede sende kurtul bizde yada kapat konuyu

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
narçiçeğimm İtiraf Ediyorum 11
E İtiraf Ediyorum 8
melek derya İtiraf Ediyorum 11
ışılsu İtiraf Ediyorum 9
ışılsu İtiraf Ediyorum 9
HURHUR İtiraf Ediyorum 22
SadmiN İtiraf Ediyorum 26
Pasaklı Tanrıça İtiraf Ediyorum 13