SLN Giyim de Herşey 29 TL

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
SLN Giyim de Herşey 29 TL
sln sln giyim selen giyim 2011 selen mağazaları pendik
SLN giyim (Selen Giyim)

sln-1ba.jpg

SLN giyim ' de süper sezon sonu fırsatları bizleri bekliyordu bende koştum yararlandım geldim. Şimdi ise siz bayanların da son moda kıyafetlerden yararlanmanızı istiyorum.

Herşey 29 TL şu an .

Bu giyim mağazası hem marka olmakla beraber hemde son moda trendleri böyle sezon sonu arası indirimler yaparak bizlere cazip hale getiren ender ve elit mağazalardan birisi.

Şube olarak birçok yerde boy gösteren SLN ( Selen) Mağazalarına bir uğramanızı öneririm..

merhaba

sln mağazasının açık adresini alabilir miyiz? İndirimden yararlanmak istiyoum. teşekkür ederim.

Evet sln giyimin kalitesinide son moda kıyafetlerinide çok beğeniyorum ve severek alıyorum indirim olması çok iyi hemen gidip bakayım :D:D

Sln

Evet sln giyimin kalitesinide son moda kıyafetlerinide çok beğeniyorum ve severek alıyorum indirim olması çok iyi hemen gidip bakayım :D:D

Selen tekstile pendik mağazası: 19 Mayıs Cad. No: 41 Batı Mh. Pendik (216) 354 4145

maltepe mağazası: Sakızağacı Sok. No:33 D:1 Maltepe Merkez, Maltepe, Istanbul (216) 371 29 29

gerçekten hem kaliteli, hem ucuz ürünler var üstelik hepsi de son moda ben çok memnun kaldım tavsiye ederim

Adres tarıfı için tşk ederim . Birde kartal şubesi var yürüyüs yolu üzerinde yapıkredi karşı çaprazında..

Geri