Soğan Kürü Kullananlar

• Konbuyu başlatan ossi__m
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Susidglı' Alıntı:
Peki kullanırken yan etki yaptimi gaz sancısı yada baska bsey. Bide küçülürken. Bi rahatsizlik verdimi
soğan kurunu ben de denemiştim adet gecikmeleri için harika bir kür. Adet bitiminde başlıyorsunuz 15 gün uyguluyorsunuz ve adet söktürüyor. yan etkisi de yok gaz sancısı hiç olmadı :)

G

gasmrs

Forum Okuru
Ya soğan kürü kullananların yorumlarından sonra ben de artık kullanmaya karar verdim her şeyi yazmışsınız bi deneyecem inşallah yararı olur tşk kızlar

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
İçebilene çok iyi ama ben içemedim :ah::ah::ah:

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Çok yararlı ya ben de sıkıştığım noktada kullanıyorum inanılmaz temizliyor ne varsa içinde evet içmesi az sıkıntı ama hangi ilacın içmesi güzel ki :)

A

Adminnn

Forum Okuru
Merhaba arkadaşlar ben geçen ay doktors gittiğimde 7cm çikolata kisti olduğunu söylediler benim çocuk istemim vardı. Soğan kürüne başladım 15 gün kullandım ve şuan kistim yok gerçekten yararlı

G

Gündüz

Forum Okuru
Arkadaşlar Merhaba! Benim sağ yumurtalığımda 4.5 cm çikolata kisti var.adetlerim çok kötü sancılı geçiyor vücudum resmen felç oluyor gibi.hiçbir ağrı kesicide işe yaramıyor soğan kürüne başladım bugün 5.günüm sizce işe yararmı doktor 6 cm ulaşmadan ameliyat olmaz dedi ben bu ağrıyı çekemem nolur bana yardım edin ilaçta kullanamıyorum.ayriyeten soğan suyuna başladığım günden buyana yine ağrı çekiyorum acaba kistim yok oluyor ondanmı beni çok rahatsız ediyor

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Gündüz' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba! Benim sağ yumurtalığımda 4.5 cm çikolata kisti var.adetlerim çok kötü sancılı geçiyor vücudum resmen felç oluyor gibi.hiçbir ağrı kesicide işe yaramıyor soğan kürüne başladım bugün 5.günüm sizce işe yararmı doktor 6 cm ulaşmadan ameliyat olmaz dedi ben bu ağrıyı çekemem nolur bana yardım edin ilaçta kullanamıyorum.ayriyeten soğan suyuna başladığım günden buyana yine ağrı çekiyorum acaba kistim yok oluyor ondanmı beni çok rahatsız ediyor
Soğan kürüde ilaç gibidir uzun süre kullanmak lazım etkisini görmek için

H

Havvaecr

Forum Okuru
ossi__m' Alıntı:
Inşallah tutar canım sende bende isteyen herkesinde bebisi olur insallah.ben incire baslayabilirim bu ay
Mrb incir de süt hormonunun çalıştırdığı için geb7aeliği engelliyor diye biliyorum. Benim.Benim.de ilk muayenede prolaktin hormonu yanın süt hormonu yüksek çıktığı için gebelik olmuyor dedu. Bende bi ere asılama yaptırdım ikinci yaptırmadan soğan suyuna başladım. İnşallah olur bini kızım. Normal kaldım. Gebelik te. İkinci 3 senedir olmuyor. Doktor da sebebi bilinmeyen gebelik dedi çıktı .laf olsun torba dolsun

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Havvaecr' Alıntı:
Mrb incir de süt hormonunun çalıştırdığı için geb7aeliği engelliyor diye biliyorum. Benim.Benim.de ilk muayenede prolaktin hormonu yanın süt hormonu yüksek çıktığı için gebelik olmuyor dedu. Bende bi ere asılama yaptırdım ikinci yaptırmadan soğan suyuna başladım. İnşallah olur bini kızım. Normal kaldım. Gebelik te. İkinci 3 senedir olmuyor. Doktor da sebebi bilinmeyen gebelik dedi çıktı .laf olsun torba dolsun
Benim dr tersine bol incir ye dedi