Eşim kendine baktırmadı hiç ama onun önceki evliliğin de çocuğu var, yani doktor Şimdilik bakmaya gerek yok dedi eşine, çok teşekkürler ya güzel sitemiş öteki sitede kimse cevap vermiyordu sinir oldum, soğan kürü içmem de bi zararlı olmaz galiba, peki şuan adetimin 2 günündeyim ne zaman teste başlayayım

Bizim site ticari amaç gütmüyor canım.Amacımız geniş bir kitleye ulaşarak insanlara elimizden geldiğince yardım etmek. Esininin çocuğu olsada sperm sayısı yinede bazı nedenlerden dolayı düşebilir. Siz yinede semen analizi yaptırın. Ovülasyon testini de aldığınız ürünün kullanım koşullarını inceleyerek uygulayabilirsiniz.

Anladım canım çokkkk teşekkürler yardımınız için detayları yazarım artık Allah isteyen herkese nasip etsin

Hamile kalmak için gerekli bilgiler arkadaşımız tarafından verilmiş Bende ek bilgiler vermek istiyorum. Hamile kalmayı hızlandıran besinler var.Birazdan linkini vericem. Linkte yer alan besinleri tüketin.Uykunuza dikkat edin,stresten uzak durun ve kendinizi dinlemeyin.Her şeyi akışa bırakın.Umarım en kısa zaman da hamile kalırsınız..

Hamile kalmak için beslenme önerileri

Çokkk teşekkürler bilginiz için bu besinler ne gibi işe yarıyor' ki ya benim uyku düzenim hiç Yok gece 2 de yatıp öğlen 11 12 de kalkıyorum çok kötü birşey biliyorum ama henüz alışamadım stres olarakta bi ara çokkk rahatım hiç takmıyordum kafama hiç birşey ama şu aralar yine stresliyim çokkk istiyorum şu 2-3 ay içerisin de hamile kalmayı Allah'ın izniyle isteyen herkese versin rabbim

Rica ederim. Beslenme ve yaşam şekli gebe kalma sürecinde önemli. Verdiğim linkteki bilgiler yumurtlamayı sağlıyor ve gebe kalmayı kolaylaştırıyor.Allah gönlünüze göre versin inşallah en kısa zaman da anne olursunuz.

Arkadaslar umit olsun diye yaziyorum, sogan kuru ile 2 defa hamile kalabildim, hemde yaptigim ay icerisinde, ilki dusukle sonuclandi fakat ikincisi hamd olsun gerceklesti 2 yasinda bebegim, simdi 2.cocugu istiyoruz ve tekrar kure baslicam hayirlisiyla, umarim herkes dilegine kavusur

merhabalar soğan kürünü uygulama aşamalarınızı bizimle paylaşırsanız soğan kürü ile hamile kalmak isteyenlerin de merak ettiği bilgileri vermiş olursunuz. Soğan kürünü kaç gün ve nasıl uyguladınız soğan kürünü uyguladığınız dönemde başka yaptığınız özel yöntemler destekleyci gibi şeyler varsa paylaşırsanız seviniriz

Geri