meraba kızlar bende uyğuluycam soğan kürünü 1 kaç gün içtim adet oldum regl oluren hiç bi sakıncası yokmus içmeye devam iltabı velan söküyomuş bende söktü hasta olurken görüceksiniz beyaz soğan yumuralık sayısını arttırıyormus sanırım

Banada yardim edin arkadaslar akinti ve kokuda var sogan kurunde hangi ay hamile kaliniyor

Merba kizlar bnde sogan kuruyle hamile kaldim sadece gunde bi kre yaparak ama tabi sonradan kurtaj filan oldum ama ck ise yariyor ben gene basladim bugun 2.gunum hayirlisi bakalim

Ben 7 yillik evliyim hic korunmadigimiz halde gebelik olusmadi bebek sahibi olmak cok istiyoruz adet duzensizligim var buda polikistik over den kaynakli 2 defa asilama oldu ama tutmadi adetimin 2 gunun deyim ve sogan kurunu uygulamak istyorum hayirlisi

Merhaba bir şey sormak istiyorm soğan kürüyle adet olmayan napıcak pkoların gitmediğinimi gösterir

meraba arkadaşlar bende polikistik overim iki yıllık evliyim ve çocuk sahibi olamıyorum ne yapmak gerekiyor soğan kurunu ne zaman başlayabilirim

ARKADAŞLAR DUN ADET OLDUM:(GECEN AY AŞILAMA YAPTIRMIŞTIM AMA TUTMADI...İKİ GÜNDÜR TESTERE DİŞLİ ARSLAN PENCESİ KÜRÜ KULLANIYORUM SOĞAN KÜRÜNE NE ZAMAN BAŞLAMALIYIM BİLEN VARSA LÜTFEN CEVAP YAZSIN...

ARKADAŞLAR DUN ADET OLDUM:(GECEN AY AŞILAMA YAPTIRMIŞTIM AMA TUTMADI...İKİ GÜNDÜR TESTERE DİŞLİ ARSLAN PENCESİ KÜRÜ KULLANIYORUM SOĞAN KÜRÜNE NE ZAMAN BAŞLAMALIYIM BİLEN VARSA LÜTFEN CEVAP YAZSIN...
Arkadasim adetin bittikten 7 gun sonra deniliyor sen yinede ibrahim saracoglunun sitesine bak insallah hamile kalmana vesile olur

Ben anlamiyorum bazi yerlerde adetin 7. Gunu diyorlar bazi yerlerde bittikten sonra 7. Gun diyorlar hangisi dogru acaba arada bir hafta oynuyo

Geri