Soğuk Bi Gazoz İçer misin Fan Club

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Soğuk Bi Gazoz İçer misin Fan Club
Şu sıralar gazoz ve gazozcular hakkında pek çok şey duymuş olmalısınız :)Durum böyleyken ben de boş durmadım ve bu clubü açayım dedim :DVatana millete hayırlı uğurlu olsun .
Tüm gazozcuları,gazoz severleri,şöhret olmak isteyenleri bekliyorum. :meçhul: Haden kolay gele...:ang:
Önderimiz Nuri Baba(Alço)

nuri-alco-sevenler-grubu_2-9949.jpg

Bu da Fun Clup Simgemiz :D

untitledwr4-4705.jpg

Son düzenleme:
Cevap: Soğuk Bi Gazoz İçer misin Fan Club

Hayal... ßen şöhret olmayı istiyorum :D Gazozu da çok seviyorum .. Hayal ßizi diskoya götür :D

Fan clupun ve clupumuz hayırlı olsun gerçi pek hayırlı bir işe yaramaycak gibi duruyor.:nur:Hayalcim çok hayal kuruyorsun ama ben gazoz sevmem ne olcak şimcik nasıl şöhret etcen beni:zuha:bende aşgımsına katılıyorum hayal bizi diskoya götürrr ama nasılll ????

Gazoz sevmeyenler için daha çok şey var elimizde kızlar siz kafanıza takmayın her şekilde sizi şöhret yaparız

Oy oy bunlar daha dünden gönüllü sizi diskoya götürcem şekerlerim gazoz sevmeyene cola var meyve suyu var hatta içecek sevmeyene bilumum şeyler var dediğim gibi meçhul datlı şey işe senle başlayalım hadi bakalım :meçhul:

Son düzenleme:

yaa gazoz sevilmez mii hele bu sıcak günlerde..hayal sende maşallah bu ne hayaller akıl sır ermiyor :) :) benide et şöhret yaaa:D:D bende istiyorum bende kısa yoldan tanınmak istiyorum :D:D

Tamam şikercim sen istersin de ben seni şöhret etmem mi :)Hemen bu gün şöhret oldun bil kendini :DAhh keşke herkes senin gibi olsa zorluk çıkarmasa :meçhul:

Hayalcimmm nasıl olsa işler büyüdü bir gazozla kalmadık demekki bu noluyo herkesi kolaylıkla kandırabiliriz ortiiiii

Bende gazoz culardanım bundan önceki hayatımda normal gazoz içerdim halada öyleyim aslında ama fancluba katılmak istedim normal nurisiz gazozculardan olarak :huhe:

Son düzenleme:
Geri