sohbet

I

ilona

Forum Okuru
sohbet
bu ana ekrandaki sohbet bi var bi yok
neden olaki :confused:

Ce: sohbet

sanırım seviyeyi aşan bazı konuşmalar olduğu için admin kaldırdı...:eek:

Canım benim seviyeyi aşan ha, neymiş o seviyeyi aşan konuşmalar sevgili karekter, aç hele bi.

bir süre için chat sayfası kaldırılmıştır ama bu hiç olmıcak anlamına tabiki gelmiyor sadece ara verilmiştir bu konuda gereken anlayışı göstereceğinizden eminim meleklerim;)

Canım benim seviyeyi aşan ha, neymiş o seviyeyi aşan konuşmalar sevgili karekter, aç hele bi.
kuzum gene konuyu bilmeden atladın yaa..Allahım yaa sen hiç değişmiceksin...:)) benim söylediğim şeyden kimbilir ne anlam çıkardın..konuları bilmeden atlama..öyle aç konuyu falan diye manalı manalı gereksiz şeyleri söyleme..sonra gereksiz insanları suçluyorsun.. adminler açar sana gerekirse...

bence forumun ilerlemesi için bu gerekliydi ayrıca chat bölümünde kimin kiminle konuştugu anlaşılmıyordu aynı anda ayrı tellerden çalan kadınlar ve hızına yetişemedğimiz çogu kişinin sorusunun havada kaldıgı durumlar yasanıyordu sözde 60.00 üyesi olan bir forumumuz var kimse tenezzül edip bir kaç kişi dışında onlar da adminler konulara yorum bile yazmıyorlar bir çok kadın forumunda sohbet edilmek isteniyorsa bir başlık açılıyor ve o konu tartışılıyor 2007 de kurulmuş ve ilerlemeyi çoktan haketmiş bir site var üyelerinde biraz anlayışlı olması lazım son bir kaç aydır üyeyim ama ancak aynı anda 5 üye aktif kullanıyor siteyi bu kadar güzel ve nezih bir sitenin daha iyi bir yerlerde olması lazım bence gebelik mi konuşmak istiyorsun konuşabilecegin bir çok başlık var oraya yazıp konuşabilirsin sıkıntın mı var dert köşesi açılmış oraya yazıp içini dökebilirsin duaya mı ihtiyacın var islami bilgiler bölümünde gerekli yere başlık açabilirsin vs vs lütfen biraz özen ve anlayış bu kadar büyük bir siteyi tek bir şeyden ibaret hale getirmeyi dogru bulmuyorum ben

Geri