Şok..şok..şok..hayali ve kartanesini gazoz işine kim sürükledi!!!

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Şok..şok..şok..hayali ve kartanesini gazoz işine kim sürükledi!!!
İşte sevgili melekler bir olayı daha gün ışığına çıkarıyoruz.Bildiğiniz gibi hayal ve kar tanesi isimli arkadaş sandığımız iki kaçak sitemize gizlice girip meleklerimizi birbir zehirleyip onları meşhur ederek gündeme gelmeye çalışıyorlar.Sitemizin mükemmel güzelleri bir bir ağlarına düştü en son olarakta bendeniz ellerine düştüm.Ama buna artık bir dur diyelim.::m.c:

Artık zehirlenmek istemiyor..Artık gazoz,çikilata ve bi biskrem istemiyoruz:uhu:
Artıkın yetti tak etti canımıza.Resimlerimiz nette geziniyor pc den pcelere:uhu:

Bütün nuri alço kılıklı kişilerin masaüstlerini süslüyoruZ:sinir:

Aslında onlara da hak vermek lazım ekmek parası.İşte size bir gerçek.
Bakın bizi bu duruma düşüren HAYAL ve KARTANESİ nasıl düşmüşler patronlarının ağına işte o şooookk!!!görüntüler...

hayal-ve-kartanesi3-4271.jpg

işte hayallll

VEEE

hayal-ve-kartanesi2-5863.jpg

işte kartanesi

Yazık çok yazık:uhu:

Şimdiler de ise başlattıkları kampanyanın büyük çalışmaları aşamasındalar...

hayal-ve-kartanesi1-5664.jpg

KAMPANYA

Dikkat!!!melekler bu iki kişiden uzak durun.Babanızın hayrına sölemiyorum.Sadece ölesine işte aman:D:D
:laugh::laugh::laugh::laugh:​

Cevap: Şok..şok..şok..hayali ve kartanesini gazoz işine kim sürükledi!!!

Savaşşşş başladıııı bizim büyük patron aradıı bu haberi görmüş dedikii işleri yokuşa sürmeyin o meçhulede cezasını verin dediii bizim resimleri nerden buldun hemmmmmm :meçhul: :D:D:D:D

Canım cok güzel yapmışsın savaş başlasada süperrrr emegine saglık patronumuza gördüler sayendee

sizi gidi siziiiiiii :D:D
herkesi kendinize çeviriyorsunuz ama yazık sizede o yolardan geçmişsiniz :hhh:

demekk öle haaaa kar tanesi ve hayal gerçek yüzünüz çıktı ortayaaaa sizi gidi sizii :zuha::zuha::zuha:

Hayal ve Kartanesine dikkat edelim... Gerçek yüzlerini gördük, arkadaşlar hadi birlik olalım gazozla meşhur yapan çeteye dur diyelimm.. Güzellim kızlarımız masaüstlerine süs olmasın :haha:

Bu haberlere bayılıyorum.... :D

:uhu: Bunu bana yapmayacaktın meçhul.Savaş baltasını çıkarıyorum o zaman gömdüğüm yerden.Ben ki seni meşhur ettim meçhullükten meşhurluğa terfi ettin mükafatı bu muydu :seker:

Orti büyük patron beni de aradı bi mülakat yapalım sıra MaWi ve NeMeSiS adminlerimizde onları da ele geçirirsek bizim sırtımız yere gelmez dostum :meçhul:

Aussie sana da gelecek sıra :dil:

Size geriye kalan adminlerimizi yem etmeyeceğiz..Hadin kızlarr gayret edelim ve bu gazoz çetesini çökertelim.Daha durun bu neki:meçhul:
Ayılana GAZOZ bayılana LİMON...

Ben LİMON çetesinin başı olarak ve kurucusu olaraktan bayıltanları ayıltıcam:seker:

:DCanım meşhur olan bi daha bırakmaz sen de meşhursun noldun anlamadım ki bekle sana bi sürprizim daha var hem :seker:

Geri