şok şok şok...melekler mekanında bir şok daha melekler...

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
M

* MuCiZé *

Forum Okuru
şok şok şok...melekler mekanında bir şok daha melekler...
Sayın melekler mekanı sitesi sakinleri,gün geçmiyor ki MM sitesi 33.blokta yeni bir olay patlak vermesin.evet melekler 33.blokta ikamet eden ve genelde geceleri ortaya çıkan pelinsu yarasası kayıp olmuştur :ruyam: birkaç gündür sabahları ortaya çıktığı ve diğer dairelere özel msj bırakıp ortadan kaybolduğu site güvenliği MuTLuLuK un dikkatinden kaçmamıştır :tsk: ben site güvenlik müdürü ve aynı zamanda baş kapıcı orkide:dj: sizden desteklerinizi bekliyorum.krizden ve site sakinlerinin aidatları zamanında yatırmamış olmasından dolayı bulanlara maddi yardımda bulunamayacağız :28:lütfen görenlerin yada duyanların insaniyet namına melekler mekanı sitesi c blok 12numaraya haber vermeleri rica olunur.şüpheler pelinsu yarasasının bir çoban ya da bir sapık tarafından kaçılmış olma ihtimali üzerinde yoğunlaşıyor.:meri:kaçıranların da bi saldırıda bulunma ihtimali oldukça yüksek.haberi alan pelinsunun biricik eşi bahtsız acılı şero lakaplı şemseddin bey :nur: olaylar karşısında oldukça şaşkın,her gördüğü bıyıklı,sapık görünümlü adamlara ve çobanlara saldırdığı gözlerden kaçmayan bu acılı adamın eşini kaçıran kişilere ne yapacağı merak konusu:samar: ayrıca pelinsunun çocuklarının da her gördüğü sarı saçlı,mor şapkalı kadınların arkasından ağlaması yürekleri burkuyor :gezme:lütfen desteklerinizi esirgemeyin bizden.ayrıca pelinsu için bir sms servisi de açılmış bulunmaktadır :telephone: eğer pelinsu sağ salim aramıza döner diyorsanız S,eğer aramıza döner ama psikolojik olarak yıkılmıştır diyorsanız P,belkide yerinden memnun dönmeyebilir bence diyorsanız M,aman dönüp napcak kalsın gittiği yerde diyorsanız N,çook özledik seni bir an önce gece alemine ak diyorsanız AK yazıp 1234e yollarsanız 5liralık bağış yapmış olacaksınız,hem pelinsu için görüşlerinizi öğrenmiş olacağız,hem de sitemiz için bu paralarla yeni bir havuz yaptıracağız :bathbaby: hepinize saygılar...

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ewet yaw biran önce bulunmalı bendcede yerini sewdi gelmez o bidaha çobanımı artık sapığısewdi bilemem koptum gı harika olmuş :hahahahaha:hahahahahaha :meçhul:

aman dönüp napcak kalsın gittiği yerde diyorsanız N

ben n diyip gönderdim bilem

ellerine sağlık canım güzel bir konu olmuş

:D:D:Dallah iyiliğini versin yaaa çok güldüm valla:D:Demeğine sağlıkkk döktürmüşsünn...

çok acıdım pelinsuya

ayrıca pelinsunun çocuklarının da her gördüğü sarı saçlı,mor şapkalı kadınların arkasından ağlaması yürekleri burkuyor :gezme:

buna daa koptummm:haha:hayal gücüne bayıldımm....+repp tabikiii=)

canlarım MM melekleri yorumlarınız için çook teşekkürler,ayrıca iyi bişey olduğunu bildiğim ama bi türlü ne olduğunu çözemediğim rep için de tşkler:D beğenmenize sevindim.ayrıca orkide hanımın da emeği geçmiştir,ona da teşekkürlerimi sunuyorum.saygı,sevgi,hörmetler gı orkiş :D:D:D

Sizi gidi siziler hahaha
Sapık ha :nur:,oban ha:haha:

Mutlu ve beni çok merak eden arkadaşım orkide,
Gerçeği açıklıyorum az sonra......

Hayattayım ve bir sapığım:nur: yok
Misafirlerim var....

Buğün okulum açıldı,öğlene kadar ordaydım
Eve geliyorum abimler var.
Eee dolayısıyla yoğunum
Ama yerim belli demek ki
Nerdeyse gazeteye ilan vereceklermişhahaha
Arada yok olursam anlayın gari