Son adet tarihine göre cinsiyet belirleme garantili cinsiyet belirleme burada

CHATLAK

CHATLAK

Yeni Üye
Üye
son adet tarihine göre cinsiyet belirleme cinsiyet hesaplama cinsiyet belirleme hamilelikte cinsiyet belirleme son adet tarihine göre takvimi yumurtlama gününe göre
kızlar hamişş olanlar henüz bebişinin cinsiyeti çok küçük olduğu için belli olamayanlarrrr....
ya da kız ya da erkek bebiş için çalışma yapmak isteyenler...
bana doğum tarihinizi gün/ay/yıl olarak , son regl tarihinizi , ve kaç gündebir adet gördüğünüzü söleyin hemen cinsiyetini belirleyelim meleğinizin.....

son-adet-tarihine-gore-garantili-cinsiyetbelirleme-yontemi-jpg.84736 Son adet tarihine göre cinsiyet belirleme garantili cinsiyet belirleme burada Melekler Mekanı Forum

CHATLAK

CHATLAK

Yeni Üye
Üye
Cevap: en garanti cinsiyet belirleme burdaaa..

logicaldream cimmmm senden başlayalım mı ??? :D

logicaldream

logicaldream

Üye
Üye

CHATLAK' Alıntı:
logicaldream cimmmm senden başlayalım mı ??? :D
başlayalım canım hadi bakalım
doğum tarihim : 03.06.1981
son regl tarihim:14.07.2008
regl tarihlerim kürtajdan sonra değiştiğinden bilmiyorum ama yumurtlama adetten 16-17 gün sonra oldu (tesadüfen gittiğimde doktor söylemişti ) işine yarar mı?

CHATLAK

CHATLAK

Yeni Üye
Üye

logicaldream' Alıntı:
başlayalım canım hadi bakalım
doğum tarihim : 03.06.1981
son regl tarihim:14.07.2008
regl tarihlerim kürtajdan sonra değiştiğinden bilmiyorum ama yumurtlama adetten 16-17 gün sonra oldu (tesadüfen gittiğimde doktor söylemişti ) işine yarar mı?
canım benim eğer reglin düzenli olsa kesin bişi yani kesin derken takvime göre kesin :D bişi sölemek isterdim ama şimdi erkek gibi görüyorum allah gönlüne göre versin canım...:pai:

turkuaz85

turkuaz85

Yeni Üye
Üye

ya canım peki ben hamile degilim ama kızım olsun istiyorum onu nasıl ayarlıcaz:Dyardım etsen bi

turkuaz85

turkuaz85

Yeni Üye
Üye

yani duyduguma göre ayarlanıyormus cinsiyet onu soruyorum

N

nilaykemer

Yeni Üye
Üye

merhaba...ben aranıza yeni katıldım...6 haftalık hamileyim...planlı bir gebelik değildi,o yüzden şaşkınım ve alışmaya çalışıyorum..doğum tarihim 24.12.1975 son adet tarihim 14.01.2009 adetlerim ortalama 26 gün arayla oluyor...hadi tahmin eder misiniz benimkinin de cinsiyetini:)

M

minzobo

Yeni Üye
Üye

arkadaş lar benim doğum tarihim 07.11.1982 son adet tarihim 06.02.2009bebeğimin cinsiyetini söyleyebilirmisiniz

esra

esra

Yeni Üye
Üye

minzobo' Alıntı:
arkadaş lar benim doğum tarihim 07.11.1982 son adet tarihim 06.02.2009bebeğimin cinsiyetini söyleyebilirmisiniz
canım takvime göre senin bebişin kız olucak inşallah...ama Allah bilir yinede

B

bcbc23

Yeni Üye
Üye

14mayis 1983 dogumluyum son adet tarihim 2mart 2009 iki aylik hamileyim cinsiyeti ogrenmek istiyorum tesekkurler

B

bcbc23

Yeni Üye
Üye

adet dongum 28 yazmayi unutmusum acele cevap kestane kebap

F

fidansudenaz

Yeni Üye
Üye

20.01.1985 doğum tarihim sat:28.03.09 ortalama 28 günde bir adet oluyodum.bebğimin cinsiyeti nedir acaba?

F

firdevs

Yeni Üye
Üye

slm canım 14 temmuz 1983 dogumluyum nısan 26 son adet gunum beınm tahmınımıde yazarsan sevınırım sımdıden tesukurler

F

fidansudenaz

Yeni Üye
Üye

20.01.1985 doğumluyum sat 28.03.09 ortalama 28 günde adet oluyodum...bebşimin cinsiyetini çok merak ediyorum?

F

firdevs

Yeni Üye
Üye

eeee cevap yazan yokmu kardeş

S

seher54

Yeni Üye
Üye
merhaba ben 24 yaşındayım ve kız bebeğim olsun istiyorum.yardımcı olurmusunuz lütfenn

papatya57

papatya57

Yeni Üye
Üye
bana görümcem de yapmıştı bu yöntemi sende yap bakalım inş gönlüme göre olur

şimdi biz çalışmalara başladık ama belli değil ben 1 senedir hap almıyorum 2 hafta önce başladık çocuk yapmaya:)

doğum tarihim 15.02.1984

son adet tarihim 09.07

düzenli olarak her ay günü gününe diyebilirim adet görüyorum