Son adet tarihine göre cinsiyet belirleme garantili cinsiyet belirleme burada

doğum tarihim 12.05.1979 son reglim 20.08.2010 30 günde bir regli oluyorum yani arada boş 23 gün var.Bir kızım var erkek bebek istiyorum

cnm allah bilir ama kiz görünüyor ha suda varki sen 8.ayin sonunda adet olmussun erkek olma olasiligida yüksek (aklima takildi cnm senin 9.ayda olman gereken adet günün gelmemis ki sen hamile olduguna eminmisin )

arkadaslar bi cougunza yorum yapmaya gerek kalmamis cünki galiba dogum yapanlariniz olmus eger hala hamile iseniz veya bi baska hamileler varsa yazin ben elimden geldigince yardimci olmaya calisicam ama allahtan hayirlisini isteyin arkadaslar allah saglikli hayirli evlat versin kiz olmus erkek olmus hic önemli degil
Bende oraya uyelik yapicaktim ama yurtdisindan odeme yapamadim..cok uzulmustum:)
benimkinede bakarmisin canim...
Dog. T 05-12-1983
Son adet tarihim..01-05-2010
28 gunde bir adet oluyorum

arkadaş lar benim doğum tarihim 21.07.1981 son adet tarihim 02.06.2010 bebeğimin cinsiyetini söyleyebilirmisiniz[/QUOTE]

arkadaş lar benim doğum tarihim 21.07.1981 son adet tarihim 02.06.2010 bebeğimin cinsiyetini söyleyebilirmisiniz
[/QUOTE]

slm cnm bebegin cinsiyeti kiz gözüküyor

( SUNUDA söylemeden gecmek istemiyorum bu cin takvimi herzaman dogru cikmiyor yani bi cok insanin yanlis cikiyor güvenmeyin yani yüce rabbim dogrusunu biliyor hayirli evlat olsun saglikli olsun kizmis oglanmis önemli degil )

merhaba,dogum tarihim 15. 11.1985, son adet tarihim 7 ekim 2009 ,iki adet araligi yaklasik 30 gun;iki aylik bir bebegim var suan adet gormuyorum ,iki kizim var bir erkek bebek istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim ...

kiz annesi

cinsiyet belirlemek için yardım rica

Merhaba cinsiyet belirleyebileceğini yazmışsın..bu çin takvimi olayı bana çok karışık geliyor.22-08-1983 doğumluyum.Allah nasip ederse bebek sahibi olmak istiyorum..kız olursada üzülmem ama erkek çocuklarına ayrı bir sempatim var.en son reglim 15 eylülde gerçekleşti bu tarihten sonra yumurtlama günlerinde bebiş çalışması yaptık.eğer şuan hamileysemki bunu bilmiyorum test için çok erken,sizin hesaplamanıza göre cinsiyet ne çıkar..veya hamile değilsem erkek bebek için hangi aylarda çalışma yapılmalı.Allahım günah yazmasın içimi ne hissettiğimi o benden daha iyi biliyor erkek çocukları çok seviyorum ama Allahım öncelikle sağlıklı hayırlısını nasip etsin.

Merhaba arkadaşlar;
Bende 14 haftalık hamileyim doğum tarihim 06/02/1984 ve son adet tarihim 23/06/2010 benim içinde cinsiyet tahmini söyliyebilirmisiniz.... Şimdiden teşekkürler

Bu tahminler kesinlikle tutmuyor..benimki kiz diyo ama %100 erkek..elimde kanit resimler bile var:))
hele helede cin takvimi...hicde tutmaz sonucta oda bir cin mali:)

Geri