Son adet tarihine göre cinsiyet belirleme garantili cinsiyet belirleme burada

CHATLAK

Yeni Üye
Üye
Son adet tarihine göre cinsiyet belirleme garantili cinsiyet belirleme burada
son adet tarihine göre cinsiyet belirleme cinsiyet hesaplama cinsiyet belirleme hamilelikte cinsiyet belirleme son adet tarihine göre takvimi yumurtlama gününe göre
kızlar hamişş olanlar henüz bebişinin cinsiyeti çok küçük olduğu için belli olamayanlarrrr....
ya da kız ya da erkek bebiş için çalışma yapmak isteyenler...
bana doğum tarihinizi gün/ay/yıl olarak , son regl tarihinizi , ve kaç gündebir adet gördüğünüzü söleyin hemen cinsiyetini belirleyelim meleğinizin.....

son adet tarihine göre garantili cinsiyetbelirleme yöntemi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: en garanti cinsiyet belirleme burdaaa..

logicaldream cimmmm senden başlayalım mı ??? :D
başlayalım canım hadi bakalım
doğum tarihim : 03.06.1981
son regl tarihim:14.07.2008
regl tarihlerim kürtajdan sonra değiştiğinden bilmiyorum ama yumurtlama adetten 16-17 gün sonra oldu (tesadüfen gittiğimde doktor söylemişti ) işine yarar mı?

başlayalım canım hadi bakalım
doğum tarihim : 03.06.1981
son regl tarihim:14.07.2008
regl tarihlerim kürtajdan sonra değiştiğinden bilmiyorum ama yumurtlama adetten 16-17 gün sonra oldu (tesadüfen gittiğimde doktor söylemişti ) işine yarar mı?

canım benim eğer reglin düzenli olsa kesin bişi yani kesin derken takvime göre kesin :D bişi sölemek isterdim ama şimdi erkek gibi görüyorum allah gönlüne göre versin canım...:pai:

ya canım peki ben hamile degilim ama kızım olsun istiyorum onu nasıl ayarlıcaz:Dyardım etsen bi

merhaba...ben aranıza yeni katıldım...6 haftalık hamileyim...planlı bir gebelik değildi,o yüzden şaşkınım ve alışmaya çalışıyorum..doğum tarihim 24.12.1975 son adet tarihim 14.01.2009 adetlerim ortalama 26 gün arayla oluyor...hadi tahmin eder misiniz benimkinin de cinsiyetini:)

arkadaş lar benim doğum tarihim 07.11.1982 son adet tarihim 06.02.2009bebeğimin cinsiyetini söyleyebilirmisiniz

Geri