sonsuz teşekkürler Hanife Hocam :)

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
sonsuz teşekkürler Hanife Hocam :)
ogretmen.jpg

merhabalar meleklerim :)

Çoğunuzun bilmiş olduğunu üzere dün üniversite yerleştirmeleri açıklandı.Ve ben de çok şükür istediğim yere gittim.
Buradan bakabilirsiniz :).Sene boyunca sınava çalışma esnasında ne tür sıkıntılar yaşadım ben bilirim.Gerçekten inanılmaz stresli ve hiç bitmeyecekmiş gibi gelen ama bir o kadar da güzel ve unutulmaz zamanlardı.Gel zaman git zaman birçok sınava girdik ve ben gerçekten ilkokul öğretmenim Hanife hocam'ın anlattığı şeylerle biirsürü soruyu çözeBİLdiğimi farkettim.BİL'i büyük yaptım çünkü ben tipik bir sayısalcı olarak ygs döneminde nerdeyse hiç sosyal çalışmayıp sınavlarda hep hep hep Hanife hocamın anlattıklarını hatırlayarak çözdüğümü farkettim :)

Velhasıl kelam,O'na burdan sonsuuuuz teşekkürlerimi,saygımı,sevgimi sunuyorum :) seni çok seviyorum Hanife hocam :)

hayırlı olsun büşracımm hanife hocayada saygılar ellerinden öpüyoruzzz:D:D senin gibi nice öğrenciler yetiştirdiği içinn

teşekkürler cemoş abla çok saol :) az dayağını yemedim hanife hocamın ama yeri bambaşkadır :)

RefRa' Alıntı:
Hayırlı olsun canım adına çok sevindim gerçekten :) Ahh keşke o sevinci bende yaşayabilseydim...

teşekkür ederim tatlımm :) inşallah sende yaşarsın ve istedikten sonra yaparsın da canım benim :kiss:

Geri