Sorumluluk Nedir?

• Konbuyu başlatan Bilge Gökçen
I

isimsiz

Forum Okuru
cok güzel bana katkısı çok oldu münazara yı kazandık burdaki bilgilerden dolayı bu siteyi kurana çok teşekkür ederim saolun

M

misafir melek

Forum Okuru
benim aradığım şeyler yokkk :( :(

(melek benimde ismim misafir melek :) :) yani pişti gibi olduk :):) ) ben burda aradığım şeyi bulamadım çünkü ben orumluluk nediri aramıom sorumluluk ve disiplin ile ilgili kısa yazılar yazıom bunlar çıkıo hem bu site irennnnnnççç benim aradığım şeyler yazmıo :( :( :(

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
aile içi sorumluluk kompozisyonu

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bence güzel bayıldım birde acil başarı için sorumluluk mu yoksa şans mı neden cevaplarını beklemeye başlıcam help...

K

kısaca sorumluluk

Forum Okuru
Yararlı bilgiler ve sorumluluk nedir sorusuna verdiğiniz değerli bilgiler için size çok teşekkür ediyorum. Her anne babanın mbu yazıyı okuması ve aynen bilgileri uygulamasında yarar var diye düşünüyorum. Saygılarımla sevgilerimle Berna Tekçi

T

tsmkk

Forum Okuru
tessekkurler melekler sorumluluk nedir konusu da coook yarximci oldunuzz

M

mhleks

Forum Okuru
Çoook teşekkür ediyorum ya sorumluluk nedir sorusu ile geldim tamda aradığım herşeyi buldum sayenizde çalışmam iyi sonuç verecek teşekkürler :D:D

Z

zorumlulukarayani

Forum Okuru
Çok teşekkür ediyorum o kadar siteye baktım bu sitedeki gibi teferruatlısını bulamadım. Teşekkürler konu açana

E

Emral aslan

Forum Okuru
Sorumluluk hakkında araştırdığım siteler içinde en iyi bilgilere sizin siteniz sayesinde ulaştım. Ne kadar teşekkür etsem azdır pazartesi araştırmayı vermem gerekiyor umarım yüksek puan çekerim bu araştırma ile teşekkür ediyorum kızlar.,
Emral ASLAN

C

candan yaman

Forum Okuru
Aslında bebeklerimize ve çocuklarımıza araştırma ödevinden ziyade burada yazılanları bir bir anlatmalı, hatta uygulatmalıyız. Sorumluluk durumu yazıdan ibaret olmamalı üzerinde ciddiyetle durulması gereken ve tüm evlatlarımızın bilmesi gereken bir durum diye düşünüyorum.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
candan yaman' Alıntı:
Aslında bebeklerimize ve çocuklarımıza araştırma ödevinden ziyade burada yazılanları bir bir anlatmalı, hatta uygulatmalıyız. Sorumluluk durumu yazıdan ibaret olmamalı üzerinde ciddiyetle durulması gereken ve tüm evlatlarımızın bilmesi gereken bir durum diye düşünüyorum.
Dediklerinize katılmamak mümkün değil. Anne baba olarak bizler burada yazılanları tabiki uygulatmalıyız. Zaten burada yazılanlar için ödev araştırması için gelip bakıyor evlatlarımız. Onların bunu anlamasını beklemek yerine yazılanlardan anne baba olarak bizler kendimize bir pay çıkarmalı ve bebeklerimize yavrularımıza ona göre öğreti ile vermemiz gerektiğini düşünüyorum.

Saygılar.

T

teşekkürler

Forum Okuru
Yararlı sorumluluk bilgileri için teşekkür ediyorum hem anne babalara çok yararlı olmuş teşekkürler.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
SadmiN Aile, Evlilik ve Çocuklar 0
LaViNYaM Aile, Evlilik ve Çocuklar 0
LaViNYaM Aile, Evlilik ve Çocuklar 0
minel Aile, Evlilik ve Çocuklar 2
Young bride Aile, Evlilik ve Çocuklar 1
PeLiNiM Aile, Evlilik ve Çocuklar 1
*MeleK* Aile, Evlilik ve Çocuklar 1
mislinay Aile, Evlilik ve Çocuklar 3