Sorumu cevaplayin lütfennn!!!!!

J

jupiter

Forum Okuru
Sorumu cevaplayin lütfennn!!!!!
merhaba meleklerim...

benim sizlere iki tane sorum olacak...birincisi ben bi niyet icin salavati terfriciye yi okumaya basladim..bunu 4444 kere okumam gerek ama bunu bi günde okumam mümkün deil..bunu bitirebildigim zamana kadar okursam ve biseylerle mesgul olurken okusam etkisi kacarmi ??yani mesela kizima yemek yediriken yemek yaparken vs...

ikincisi ben namaz kilarken kizim sürekli önümden seccademin üzerinden geciyor beni cekistiriyor falan bunlar namazimi bozarmi????

tsk ederim meleklerim...ve son olarakta bu zor durumumdan kurtulmam icin bana okuyabildiginiz kadar ayetel kürsi okumanizi rica ediyorum...baslarken nezahat kizi fatma diye isme okursaniz etkisi artacaktir..allah razi olsun....

merhabalar ben 2. sorunuzun cevabını buldum yukarıdaki linkte, diğer sorunuzuda sordum cevabını alırım kısa biz zamanda,öğrendiğim zaman sizede iletrim :)

Edit: CeMoŞ
Sebep: site adresi vermek yasaktır bilginize

Moderatör tarafında düzenlendi:
birincisi sürekli dilinde olursa tekrarlarsan olur ama yinede allah bilir ama sürekli dilinde tekrarlaya bilirsin ikincisi senin elinde olan bişi degil kızın gelior ama sende bakmadan hareket etmeden namazını tamamla peygamber efendimiz (s.a) namaz kılarken yılan ayagını ısırmış o hareket bile etmeden namazını tamamlamış allah kabul eylesin

birincisi sürekli dilinde olursa tekrarlarsan olur ama yinede allah bilir ama sürekli dilinde tekrarlaya bilirsin ikincisi senin elinde olan bişi degil kızın gelior ama sende bakmadan hareket etmeden namazını tamamla peygamber efendimiz (s.a) namaz kılarken yılan ayagını ısırmış o hareket bile etmeden namazını tamamlamış allah kabul eylesin

tsk ederim canim allah razi olsun...

saol canim inanin cok ihtiyacim var ben kendimde sürekli ediyorum insallah birinden biri denk gelir...allahim yardimcimiz olsun..sabir versin insallah..

amin ablacım,abla diyorum benden büyüksünüz sanırım,ben reglim şu anda okurdum sizin için ayetel kürsi ama şu anda malesef :S geçince okurum inşallah..Allah gönüllerimize göre versin..

amin ablacım,abla diyorum benden büyüksünüz sanırım,ben reglim şu anda okurdum sizin için ayetel kürsi ama şu anda malesef :S geçince okurum inşallah..Allah gönüllerimize göre versin..

peki canim..olsun de canim yasim26 baslamadan nezahat kizi fatma diye isime okursan daha etkili olur ins ..aeo

Geri