Sperm öldürücü önleyici fitil kullanan var mı

• Konbuyu başlatan mrklıyım
  • Başlangıç tarihi
M

mrklıyım

Forum Okuru
Sperm öldürücü önleyici fitil kullanan var mı
Selamlar kızlar eşim bir yerden bulmuş bana kullanalım dedi ama araştırmadan da kullanmak istemiyorum. Gebeliği önleyecek ve hamileliğin önüne geçecek istersen alalım dedi Sperm öldüren fitil kullananlar var mı Türkiye de satışı yasak mı değil ise nerelerden bulabilirim hangi markayı tavsiye ediyorsunuz Kullanan arkadaşlarım bana yardımcı olabilir mi lütfen tam olarak neye yarıyor kadınlarda sıkıntı yapıyor mu nasıl kullanacağım tşk

Selamlar, Sperm öldürücü fitili kontrol yöntemi olarak kullanmanızı pek tavsiye etmiyoruz ama biraz bilgi edinmiştik bunları sizlerle paylaşmak isteriz. Bu sperm öldürücü fitili ilişkiden onbeş dakika veya yarım saat kadar önce alıyorsunuz. Sprey jel ve krem türü formatta satışa sunuluyor kullanımları üzerlerinde yazıyor fakat gebeliği önlemede çok başarılı olduğunu söyleyemem. Üreme organınızda tahriş gibi yan etkileri olabiliyor. Daha ayrıntılı bilgi için Eczacınız ya da doktorunuz ile konuşmanız daha yerinde olacaktır. Sonuç olarak melekler mekanı olarak bu ürünü kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Saygılar.

Ya aslında bunun yerine isterseniz başka bişey kullanın belki rahatsızlık verir. Örneğin bilindik doğum kontrol yöntemlerinden birini kulanabilirsiniz ben tavsiye etmiyorum hoş kullanmadımda ne bilim öldürme fikri biraz saçma geldi bi negagatif geldi bana :S

Merhaba,

İşe yarar kişiye özel doğum kontrol yöntemleri var. Gebelik planlamıyorsanız bu yöntemlerden birini tercih edebilirsiniz. Spermisitler ( Sperm Öldürücü Maddeler ) fitil, sprey, jel, krem, köpük gibi formlardadır.Sperm öldürücülerin tek başına gebelikten koruma şansları oldukça azdır. Gebelik riski %20’dir.

Geri