Spermlerin Vajinadan Dışarı Akması Normalmidir?

Biz ilişkiye girdikten sonra eşimin vajinasindan bisaldigim sipermler geri geliyor yastik koyup bekledik herşeyi yaptık ama hala dışarı akıyor ne yapmamız lazim şimdi bizim biz bebek istiyoruz tesekkurler

Biz ilişkiye girdikten sonra eşimin vajinasindan bisaldigim sipermler geri geliyor yastik koyup bekledik herşeyi yaptık ama hala dışarı akıyor ne yapmamız lazim şimdi bizim biz bebek istiyoruz tesekkurler

Merhabalar konuda belirtildiği üzere spermler mecburen vajinadan geri akacak. Nereye gidecek o kadar sperm ? Mecburen akacak sadece içlerinden sağlam bir spermin yumurtalarınızı döllemesi yeterli onun haricindeki tüm spermler geri akacaktır. Akmaması için hiç bir şey yapmanıza gerek yok mecburen akacak doğal olanı bu :)

3 aylık evliyim benimde vajinamdan spemler geri akıyor kısırlık yapmaz değilmi çocuğum olsun istiyorum

3 aylık evliyim benimde vajinamdan spemler geri akıyor kısırlık yapmaz değilmi çocuğum olsun istiyorum

Merhaba, konu içinde ve yöneltilen soruların cevapların da ilişki sonrası vajinadan spermin geri akmasının normal olduğunu , bu durumun kısırlığa neden olmayacağını sürekli belirtiyoruz. Gebeliğin oluşabilmesi için 1 sperm yeterlidir . Geri kalanı vajindan dışarı akacaktır. Spermin uzun süre rahimde kalması için ilişki esnasın da kalçanızın altına yastık koyarak gebe kalma şansınızı yükseltebilirsiniz.

ben 3 senelik evliyim ama9 ay oldu çocuğumuz olmadi bende sorun yokmus eşimde ameliyat oldu varikosel ocak ayında oldu 3 ay oldu deniyoruz şuan hala bişi yok ama suresi varmıdır yani olurmu

Merhaba, varikosel ameliyatı sonrası bir çok çift bebek sahibi olabiliyor. Ameliyatın 6. ayın da genelde gebelik elde ediliyor. Ameliyat sonrası eşiniz düzenli olarak semen analizi yaptırsın sperm sayısı hakkın da bilgi edinsin.

Merhaba ben gecen ay 5 haftalik normal dusuk yapdim dusuk kanamam bitdikden sonra yeniden bebek sahibi olmak icin calismaya basladik acaba bu ay hamile kalma olasiligim varmidir? Kasiklarimda belimds agrilar mide bulantisi ve zaman zaman basdonmem var adet olmadim ama hafif beneklenme var Lutfen cevaplayin

Merhaba, düşük sonrası gebelik planı öncesi bir hekimin fikrini almanız faydanıza olurdu. Üreme ile ilgili her hangi bir problem yoksa gebe kalmanız mümkün. Adetinizde gecikme olursa test yapın.Belirtilerden yola çıkarak gelik teşhisi yapılmaz

Geri