Spermlerin Vajinadan Dışarı Akması Normalmidir?

Sorun bendede yok esimdede yok dr yumurtaliklarim duzenli calisiyo dedi zamanla olur diyo acele etmiyin ama biz ikimizde cabuk olsun diyoruz

Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş , bu durum da endişelenecek bir durum yok. Sabırlı olun . En kısa zaman da mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Meraba hocam eşimle birlikte oldum hemen spermi dışarı çıktı bide ayın 25 adet oldum dönlenmem ne zaman olur hesap yapamıyorum

Birliktelik sonrası spremin dışarı akması normaldir bu gebe kalmayı engellemez. Yumurtlama döneminizi hesaplamak için kaç günde bir adet olduğunuzu belirtmeniz lazım..

Selam ben 3ay önce ölü doğum yaptım 35haftalik gebeliğim normal doğum ile gerçekleşti ben şuan gebelik düşünüyorum sizce uygun olurmu yoksa beklemeli miyim

Selam ben 3ay önce ölü doğum yaptım 35haftalik gebeliğim normal doğum ile gerçekleşti ben şuan gebelik düşünüyorum sizce uygun olurmu yoksa beklemeli miyim

Selamlar öncelikle geçmiş olsun aradan üç ay geçtiğini ifade ediyorsunuz tamamdır gebelik için uygun zamandasınız fazla beklemenin anlamı yok tabiki bebek istiyor iseniz ?

Merhaba,bu durumu hekime danışmanız en doğrusu. Gebe kalmaya engel bir durum olup olmadığını, sağlıklı bir gebelik süreci için muayene olmanızı tavsiye ediyoruz.

erkek arkadaşımla ilişkiye girdik onda prezervatif vardı ilişki bittikten sonra geri çekildi ve prezervatifin yırtık olduğunu gördük bütün spermler içime akmıştı çok korkuyorum hamile kalırmıyım aradan 6 gün geçti ne zmana test yapayım

İlişki esnasında spermler vajinaya dökülmüş .Verdiğiniz bilgilere göre evet gebe kalma ihtimaliniz var. Beklenen adet döneminizde gecikme olursa gebelik testi yapabilirsiniz.

4 aylık evliyiz çocuk istiyoruz ilişkiye girdikten sonra spermler eşimin vajinasından dışarı geri akıyor bu kısırılık yaparmı?

Geri